Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdos és ölelget, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdos és ölelget, ha közömbös?

Figyelt kérdés
Van egy srác állandóan jelzéseket tesz arra, kb. hogy tetszem neki.Most van barátnője, de amikor nem volt ugyanezt csinálta. Nekem is van barátom, akivel ők ráadásul haverok.. mindig megérint valahogy, de néha olyan, mintha skizofrén lenne és egy teljesen másik srác lenne ott, annyira közömbös néha.. Ennek mi az oka?
2012. szept. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik.
2012. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább hagyd hogy megcsöcsörésszen
2012. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdemleges válasz?
2012. szept. 9. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég fura O.o


szerintem ne foglalkozz vele hátha abbahagyja.. ha meg nem és nagyon zavar akkor szólj neki

2012. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vond kérdőre személyesen kettesben, vagy chaten.
2012. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy tényleg skizofrén! áhá, miért csak mintha??

Vagy te feléd így vezeti le a szexuális feszültséget, ha épp rájön mert szexelni mégse szexelhet veled

2012. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg csak szórakozik, amikor közömbös, akkor épp nincs kedve, nem érdekled, amikor nem közömbös, akkor meg szórakozik, mert veled lehet.
2012. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mmano88 ***** válasza:

Miért hagyod hogy fogdosson?!?

Amúgy szerintem csak szórakozik..

2012. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!