Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Normális válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
Ilyet még nem éreztem. Annyira szeretnék már egy lányt hogy leírhatatlan. Van is egy a láthatáron aki lehetne csak félek az elutasítástól és utána megint várhatok hogy legyen valaki akinél próbálkozhatnék. Szerintetek mit csináljak?
2012. szept. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mit csinálj??? öööööööö mondjuk bablevest mert azt szeretem
2012. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit csinalj...hasznald ki az osszes lehetoseget, csapd a szelet a lanynak es probalkozz. A fajdalomtol valo felelemre hivatkozva ne szalasszal el egy lehetoseget sem.

Engem is volt, hogy szemem lattara megcsalt az elso szerelmem es mindenkit elutasitottam utana, de marhasag volt ezt tennem, azota rajottem, s tovabbleptem

2012. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát kezdeményezz, mert ha nem teszed meg, akkor azon fogsz agyalni, hogy mi lett volna, ha meg megteszed, akkor kapsz egy választ, ami alapján kiderül, hogy mi lesz


csinálj egy kis szilvás buktát :DDD

2012. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat:))
2012. szept. 9. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hátraszaltót.
2012. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!