Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha mostanában minden este sírok, amiért egy lány sem szeret, senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
Miindig igyekszem erősnek mutatni magamat, ilyen hideg, rideg embernek, hogy ne bánthasson senki sem, de mélyen belül túlságosan is érzékeny, érzelmes, szeretetre vágyó, szeretni tudó típus vagyok. Megértem, hogy a külsőm és félénk, visszahúzód, csendes jellemem miatt egy lánynak sem kellek. Egy pajzsot húzok magam köré, mert tartok az emberektől, hogy bántani akarnak a külsőm miatt főleg.

2012. szept. 9. 22:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
hát bakker nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te remélem a válaszokból én is letudok majd szűrni tanúlságot
2012. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így volt anno, én hihetetlenül ronda vagyok, és az utóbbi pár évben nagyon magamba zárkóztam, de mostanság kezdek rájönni, hogy nagyon nagy kár volt! Attól, hogy nem vagy szép, nem vagy bátor, még lehet szép életed, csak túl kell lendülni a holtponton. Én most próbálok felkapaszkodni a gödörből, és jobban érzem magam, mint bármikor. Barátnőm ugyan nincs, de majd lesz, nem akarok sietni, valakire, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, bármennyit várok, ha kell. Illetve egy kapcsolatért nekem is áldozatokat kell hozni, egyenlőre erre érjek meg lelkileg. Ne várj csodát, mert olyan nincs, de tenni minden ellen lehet. Az önsajnálat a legszánalmasabb és legértelmetlenebb dolog, hidd el, tudom, évekig így éltem...
2012. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy csináljátok, mert mi lányok azt szeretjük, ha kívülről keménynek tűnik, belül pedig érzékeny, érzelmes a srác. Elég gagyi lányokkal lehettek körbevéve mindketten.


Nem a ti hibátok, higgyjétek el.

Ha a húszas éveitekben lesztek, még keménynek sem kell tűnnötök, elég lesz, ha érzelmesek lesztek.


Ilyen hülye lányokat, mint akik körülöttetek vannak. mások ölnének az ilyenért, akitet otthon minden este agyonver az ember.

2012. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Jajaj."mélyen belül túlságosan is érzékeny, érzelmes, szeretetre vágyó, szeretni tudó típus vagyok."

- tudod, hány félénk, visszahúzódó, csendes, érzelmes, szeretetre vágyó, szeretni tudó lány álmodozik rólad, hogy udvarolsz majd neki? te ridegnek mutatkozó ember, neked kell udvarolni, meghódítani.

2012. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
wazzeg, ti meg hány évesek vagytok?
2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Egyébként a mai lányok inkább a kalandot keresik mint a komoly kapcsolatot, lehet ez is a baj.

Miért lennétek rondák? Csak egy embernek kell megfelelnetek. 3 milliárd nőből biztos van egy, akinek pont ti kelletek.

És nincs olyan hogy csúnyák vagytok.

Mindannyiunknak más tetszik.

Önbizalom önbizalom önbizalom.

2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Jaj hát minden lánynak/nőnek a dúsgazdag, kigyúrt, izmos, macsó kanos gavallér, szexisten kell, mert mással képtelenek beérni, és mi kevésbé emberek egyedül öregszünk meg úgy, hogy a testi örömökért prostituáltaknak fizetünk.
2012. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
,,kevésbé merész emberek"
2012. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sőt aranyos. Hidd el, nagyon sok fiú érzelmesebb, mint mutatja, és ez sokszor nem is hátrány. Csak próbálj ismerkedni, ha bántanak, akkor buták és ne foglalkozz velük, biztos tök aranyos lehetsz! :)
2012. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Tök aranyos=vesztes
2012. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!