Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap éjjel (2-fél3), zuglóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acel kérdése:

Tegnap éjjel (2-fél3), zuglóban a 973-as és a 901-es nél sétált 2 szép lány valami álarcos bálból jöhettek, mi volt tegnap este ilyen rendezvény?

Figyelt kérdés

Ma már sajnálom, hogy az este nem mentem oda hozzájuk, de nem tudja valaki, hogy milyen rendezvény volt, vagy kicsit pontosítva milyen karok lehettek ott?

Csak mert a rózsaszín glóriás lány nagyon megtetszett :)

22f


2011. febr. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak dolgok amik csak egyszer történnek meg veled az életben.

Tanuld meg hogy csak MOST van.nincs holnap később máskor majd követketőben.

Ha a MOST hatalmát nem használod akkor mindent buksz.magamból indultam ki.

Tanulj ebből és ezután ne csessz el egy ilyen alkalmat.

2011. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled!

"Sajna/szerencsére" nincs rutinom az ilyen beszélgetésekhez, de egy pici esélyt érdemes adni, ha már elszúrtam.

Ha még egyszer ott állnék biztosan odamennék hozzájuk :)

2011. febr. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!