Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ronda, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ronda, alacsony fiút, akinek mégis megy a csajozás? Mi ezeknek a titka?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
az a titka,hogy nem rinyál.Van tartása.és bátorsága
2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

ismerek igen. szép barátnője van.


a szüleinek külön cégük van a gyermeknek minden az ölébe hullott a kocsi a lakás a jó állás...ergo lóvé.

2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen


az a titka, hogy van önbizalma és tud jópofizni

2012. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdés lesz még késő estig...
2012. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen ismerek, jártam is vele. Hogy miért? Mert jófej volt, vicces, kedves, udvarias, jókat dumáltunk mindig. Utánam is jó női voltak, sose volt gondja a csajozással.
2012. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
61%

fejezd már be!!

Hányadik ilyen hülye kérdésed ez már??

2012. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A titka a pénz.
2012. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egyet nagyon szép barátnője van. Igen az egyik titka a pénz. De emellett ez a srác nagyon kedves,udvarias, vicces és mindenről el lehet vele beszélgetni. Én nem járnék vele ugyan de nekem is nagyon jó barátom.
2012. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, garantálom h ezekkel a tulajdonságokkal semmire se menne a srác, ha nem lenne pénze.
2012. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rondákba jobban megbíznak a lányok mert azok tuti megbecsülik.....
2012. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!