Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednétek, ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednétek, ha megtudnátok hogy az egyik kollégátok meleg?

Figyelt kérdés
Olvastam egy csajról akit tökre imádtak a kollégái a munkahelyén, nagyon népszerű volt, de a magánéletéről mindig hallgatott. És egyszer a csaj bevallotta hogy leszbikus. Onnantól kezdve kerülték mintha fertőző lenne, még ebédkor se ültek oda hozzá :S Ez annyira gáz, nem? Ti is elkerülnétek a meleg kollégátokat? Én egy volt osztálytársamról tudtam meg hogy meleg, de nem változott vele a kapcsolatom.
2012. szept. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

"de nem változott vele a kapcsolatom"


Sőt, még szorosabb lett.

2012. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én elkerülném nagy ívben.
2012. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem kerülném, mi értelme lenne? Nagyon felszines az aki emiatt kerülné, más lenne ha bepróbálkozna, nálam vagy fiú lenne a páromnál. De emigy ugyanaz marad aki volt, meg akit ismertem.
2012. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Pont nemérdekelne hogy meleg. Ha eddig is jóba voltam vele akkor ezután is az leszek. Amíg betartja a kellő távolságot, szóval nem kezd el nyomulni, addig barátság természetesen lehet.
2012. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem (férfi) is volt olyan munkatársam, akiről később tudtam meg, hogy meleg. Magamat is kellemesen megleptem, hogy mennyire normálisan tudtam viselkedni vele továbbra, ugyanúgy kezet fogtunk, beszéltünk pár szót, stb. Alapvetően addig szerintem semmi gond nincs, amíg a másik fél nem próbálkozik be, de még akkor is el lehet kulturáltan hárítani a dolgot. Sőt, amennyire én tudom, nagyon kevés meleg van, aki be mer próbálkozni egy heteronál, a legtöbbjük kifejezetten igyekszik elkerülni az ilyen kínos helyzeteket. Tehát tévhit az, hogy aki meleg, az minden hetero pasi valagára vadászik, és jajj mi lesz ha kettesben maradnak a WC-ben.
2012. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint korábban... Ha nem molesztál azzal, hogy meg akar dönteni, vagy nem csinál belőle ingyencirkuszt, akkor nincs jelentősége.....
2012. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült, miért imádták.
2012. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!