Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? (Bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy csajt még múlt héten.Új suliba jött 1 évvel fiatalabb nálam,de nagyon bejön,amikor bejelöltem egy Tedes profilképem volt,tegnap cseréltem le és akkor igazolt vissza.A képen egy csajjal vagyok aki a rokonom..

Nem tudom hogy mért csak tegnap jelölt vissza hiszen,fent volt akkor is ami után bejelöltem és az osztálytársaimat visszajelölte..

Milyen hülye okot találjak ki hogy írjak rá?

Köszi előre is.


2012. szept. 10. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

miért kell rá hülye ok?

találj ki vmi vicceset, olyat amilyen te vagy...

ha kitalálsz vmi hülyeséget akkor úgyis levágja vagy elintézi 2 szóval

ne tőlünk várd a megoldást, mert az úgysem +te leszel" :)

Légy kreatív!:)

2012. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!