Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy buliban találkoztam, ott kavartunk, de kicsit részeg volt... aztán nem keresett 1 hónapig.. mint ha nem ismernénk egymást.

de összefutottunk egy rendezvényen, megszólított nagyon rendes volt. őszintén azt hittem nem fog megismerni.

de megkérdezte mizujs velem és mondta hogy miért nem írtam neki eddig...

aztán beszélgettünk, nagyon aranyos volt, és most nem mászott rám annyira, nem is volt annyira részeg.

felajánlott egy randi szerűséget, de azt nem mondta hogy mikor, annyit mondott mikor elköszöntem, hogy majd írjak rá.. megtettem, írtam másnap kicsit beszéltünk de aztán mennie kellett..nem mondott semmi konkrétat :(

reménykedjek? vagy csak szórakozik?

én 17N ő 23F


2012. szept. 10. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy szórakozik, vagy fatökű, számodra egyik se jó hír.
2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az írj rám, az még nem randi.
2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem az írj rámra értettem:)

elhívott valahova..

2012. szept. 10. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit tőled, akkor tenne érte, például én lánynak sose mondom azt, hogy írjon rám, hanem ráírok én. Mégiscsak én vagyok a férfi. Meg mi az, hogy azt várta, hogy te írj rá az első alkalom után?
2012. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor miért csinálja?!
2012. szept. 10. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd.
2012. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kérdezzek rá?

mondjuk abból kiderülne..

de személyesen, vagy üzi?

2012. szept. 10. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod ki írt volna rá?! Én tuti nem. Keressen ő ha akar valamit.. Hagyd a francba, ha már most így áll hozzád, akkor később, ha összejönnétek még rosszabb lenne..17/l
2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha fülig belé lenné zúgva, fogadnék hogy irtál volna, főleg azután hogy ujra láttam..és rendes volt..
2012. szept. 10. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem írtam volna. Hidd el. Legyen egy kis tartásod. Nem lehurrogni akarlak, nekem ez a véleményem:)
2012. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!