Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ti kisportoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti kisportoltak lennétek, akkor csakis kisportolt, vékony lány kéne nektek?

Figyelt kérdés
Olyan szóba se jöhetne akin van pár kiló (2-3) plusz és nem nádszál vékony?
2012. szept. 10. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem F/23
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-3 kiló plusz???
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Melyikre nem? Az első kérdésre, vagy a másodikra?
2012. szept. 10. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

nekem duci a barátnöm pedig én heti szinten gyurok,futok edzek

sokan megszolták a baránöm hogy nem illik hozzám mert "kövér" de szerintem igy csinos és a személyise is isteni

jövöhonapban leszünk 3 éve együtt és a 3 év alatt nem egy srác képét vertem be mert elkezdett pofázni a barátnömnek hogy én biztos csak kihasználom

ez a kijelentés már ott sántitot hogy én kerestem minden nap én kezdeményeztem

és vártam a barátnömre 1,5 évet mert szüz volt

2012. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még főiskolás koromban eléggé kisportolt voltam. De kb. pont lesz-rtam, hogy egy csaj mennyire kisportolt, sőt, sosem tetszettek a kockás hasú, inas, vézna csajok.
2012. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Vicces, amikor ilyeneket írnak, hogy 2-3 kiló felesleg és nem nádszálvékony... ez a ti olvasatotokban annyit tesz, hogy dagadt. Nem, dagadt nem kell, akkor semmiféleképpen, ha dagadt akar maradni, de mindig rinyál, hogy milyen csúnya kövér, de egy centit nem mozdulna meg, hogy ne így legyen. Ez egy rettentő undorító embertípus.

Olyan dagadt sem kell, aki nem rinyál, de lefogyni sem akar. Egyszerűen nem az én világom. Én szeretek sportolni, és kell nekem, hogy a barátnőm is szeressen. Tehát sportos kell, de nem az, amit általában hisznek az emberek, az az anorex beütésű 0 zsír, 0 izomm deszkapalánta. A sportolókon is van zsír, esetleg versenyre leszálkásítanak, szóval egy hétköznapi embernél meg pláne nem elvárható egy konstans zsírmentes forma fenntartása. Legyen izmos, tehát formás. A zsír nem ad formát, csak amorf.

2012. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-3 kiló?:SAD:SA

az mi? én reggel 80 vagyok este meg 86

2012. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Én heti 4-szer edzek,és igen én speciel elvárom,hogy ő is csinos vékony legyen,tehát kőkemény feszes,nem anorexiás,hanem nőiesen izmos,mint ő:

[link]


vagy ő


[link]


Na a nők itt kezdődnek. :D

2012. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. A nagyon vékony, csupa ín és izom lányok nem tetszenek. Szeretem, ha egy lány sportol és némileg izmos, de jó, ha van rajta némi asszonyi tartalék :)
2012. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!