Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy megtetszett nektek buszon vagy máshol egy vékony, alacsony srác? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. És ha tudni akarod miért nem, mert egy lány se szereti a vékony-alacsony srácokat.
2012. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tömegközlekedek,erre nincs esély.Autóból pedig nem ezt a típust nézegetem:)
2012. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sőt meg is szólítottam. Persze ő leköpött,mint minden normális vékony és alacsony fiú. :-)
2012. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
* ja azt kihagytam, hogy 8 éves !!!!!
2012. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már.Többször láttam különböző szórakozóhelyeken!Egyáltalán nem ismerjük egymást,és alacsonyabb jóval nálam:( Pedig annyira aranyos arca van,meg ahogy táncolt,mintha csak be lett volna szívva,olyan vicces volt.:)) 175 cm vagyok,ő meg szerintem lehet egy 165.Ilyenkor úgy utálom,hogy ilyen magasnak születtem:(
2012. aug. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!