Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyutt maradnatok a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt maradnatok a baratommal az en helyemben?

Figyelt kérdés
Mar vagy 2 honapja nincs munkahelye, mivel felmondott. Azota minden napja semmittevessel telik, ejjel 1-2ig barokban ul es az ismeroseivel beszelget. Delutan nem segit a szuleinek, hanem otthon ul vagy pedig abban a barban, ami nem messze van toluk.
2012. szept. 10. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ennek mi köze a TI kapcsolatotokhoz?
2012. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az,hogy nem vesz meg neki minden szar...
2012. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
t
2012. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ... Próbálnék elbeszélgetni vele, hogy tulajdonképpen mi a fenének nem keres munkát, minek ül bárokban és költi ott el a kevés pénzét, amikor az alatt állást is kereshetne?! Aztán próbálnék neki segiteni, hogy munkát találjon: körbekérdezősködnék ismerősöknél, rávenném, hogy írjunk közösen valami spéci életrajzot, ajánlanék neki cégeket, ahová pályázhatna... Helyette viszont nem tudok dolgozni. Ha tartósan nem lenne a páromnak munkája és azt látnám, hogy nem is tesz erőfeszitéseket azért, hogy legyen neki, akkor bizony én otthagynám!
2012. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én otthagynám mint a sicc! kifejezetten rühellem az ilyen semmittevő kocsmában ülős embereket.
2012. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a bárba is inni járnak nekem ugyanaz , én mindenesetre ezt nem tűrném elég gyenge jellem lehet meg depressziós ha iylen helyekre menekül. Ha bezsélsz vele de ezután se változik akkor nincs értelme a kapcsolatnak, persze ez attól is függ hogy miylen az igényszinted és mennyit tűrsz.
2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#7 tökéletesen kifejezted az álláspontomat.

Épp kérdezni akartam, hogy milyen bár? Mert ha kocsma, akkor minek szépíted? Iszik is?

A másik - szintén mély egytértésben #7-tel - egy kapcsolat alapja lenne a kommunikáció. Ha valami probléma van, azt meg KELL beszélni, és meg kell próbálni megoldani. Nem pedig lelépni az első nehézségkor.

2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!