Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdett "szerelmem"-nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett "szerelmem"-nek hívni. Viszonozzam?

Figyelt kérdés

Msnen szoktunk dumálni, minden nap. De már láttuk egymást élőben.:) Eddig is tudtomra adta, hogy bejövök neki, de nem így.:D Ma úgy köszönt már 3x is, hogy "szia szerelmem:D". Erre eddig csak olyanokat írtam, hogy pl. "hehe:D:$". Gáz lenne viszonozni? Mert nekem bejön a srác.:) De hogy viszonozzam? Úgyértem, írhatom neki erre ugyanezt ("szia szerelmem:D")? Valami jó ötlet, hogy mit írhatnék rá a következő napokban?:)

16/L


2009. júl. 30. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem előtte vitassa meg a Parlament! Ha ők sem tudnak dönteni, akkor az Európa Tanács elé kell vinni a dolgot!
2009. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi féle képpen ne "utánozd"! Irhatsz neki mondjuk Kedvesemet, Drágám vagy hasonlo szöveget. De attol még h így köszön az nem jelent semmit. Mondhatja kedvességböl is.
2009. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Naga_Chevalier ***** válasza:
75%

szerintem viszonozd

ha nem jön össze jópofa

ha meg összejön.... mit veszíthetsz

pl.:

Csá kedves

Szia kedves

Helóka édes

Szia husika <ide valami komisz szmájlit>


egyenlőre enyi

Remélem segített ihletet adni.

2009. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van egy lány ismerősöm és énis így szoktam neki köszönni.Őmeg először nem értette.Aztán őis így köszöngetett.Jókat nevettünk rajta.Mostmeg már 3 éve egy pár vagyunk.De mi előbb ismertük egymást élőben, sokkal előbb. 19/F
2009. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem pont válasz de engem minden második pasi szerelmemnek szólít msn-en... de más lányokat is így szólítanak. Ennyit jelent a pasiknak ez a szó... semmit.
2009. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Ez érdekes.:O Akkor igencsak jó csaj lehetsz.:D Én még nem hallottam senkitől sem, hogy így szólítana vki vkit csak úgy - hogy nem is járnak, meg semmi.:)
2009. júl. 30. 00:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyira merész azért nem akarok lenni, hogy úgy köszönök vissza "szia kedves".:D Csak mondjuk valami aranyos választ rá, pl. "szia cukorpofa:D"... de tudtok a cukorpofa helyett valami jobbat?:D:D
2009. júl. 30. 00:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia szépfiú?:D
2009. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
már láttátok egymást előben? húha az komoly. semmi közötök egymáshoz, nem jártok együtt minek hív szerelmemnek, szard le...
2009. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért szarjam le, ha nekem bejön?:/
2009. júl. 30. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!