Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha egy lány úgy gondolkodik, mint egy pasi?

Figyelt kérdés

Tegyük fel teljesen normálisan néz ki, nőies ruhákban, ápolt, stb, de a gondolkodásmódja egy az egyben olyan, mint egy férfinek.

Ez zavaró?


2012. szept. 10. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó arc lehetsz :)
2012. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

tegnap 18:10


Oké, én most lefeküdnék egyékszakásra egy csajjal ha szimpatikus. Akkor te most benne vagy? ;) :D

Az őszinteség nem azonos az egyenes beszéddel.


Ha olyan csaj vagy mint Lara Croft, vagy Vala Mal Doran, akkor az nagyon tuti. Azok a lányok kemények és nagyon nőiesek. Az ilyen lányok tetszenek, de a női dolgok azért érdekeljék! A szép ruhák, nőies cuccok, csizmák csipkés fehérneműk szoknyák stb. Legyen hosszú haja, tegye ki a cicit és viselje természetesen. A mozdulatai legyenek nőiesek és ne úgy menjemón mint egy gorilla.

A munkahelyemen is van egy... nevezzük csajnak, az valami borzalmas jelenség. Az arca elég natúr, a haja rövid, kicsit olyan mint Elvis-nek volt. Állandóan sz@ros gatyákban jár (süllyesztett üllepű) és a munkaruhát is letolva hordja. Egy kan tacskó is nőiesebb nála! Borzalmasan taszítóan néz ki. Hozzáteszem a teste se valami nagy szám, melle is alig. Na az ilyen 'fiús' lányokat utálom.

2012. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az egy éjszakát témát leszámítva teljesen szimpatikusnak tűnsz. Kedvelem azokat lányokat, akik elhatárolódnak ezektől a tipikus női viselkedésformáktól. A küzdősportért külön bónuszpont (soraimat magam is meglehetősen széjjelverve írom) :)

Nagyjából tehát adtál egy képet arról, hogy milyen vagy társaságban és a hétköznapokban. És mi a helyzet kapcsolatban? Ott mennyire vagy domináns? Ott is ugyanígy viselkedsz, vagy azért bújósabb, érzelmesebb vagy?

2012. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:DDD


Jajj nem, nem ilyen hardcore feminista vagyok... :D

Hosszú hajam van, smink, lányruhák, stb... :D A személyiségem fiús, a csipkés fehérneműket meg kifejezetten szeretem.

2012. szept. 13. 18:06
 15/18 anonim ***** válasza:

tegnap 18:06


Mindig kitérsz a válasz elől! :) Szóval a fiúk könnyen kaphatóak. És te? :D

2012. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Basszus és tényleg elfelejtettem válaszolni... :D

Az egyéjszakásokra elég finnyás vagyok, szóval benne vagyok, de csak ha elég jó az a srác. Egy középkategóriás vagy idétlen srác nem érdekel, mert míg a srácoknak nem baj ha a csaj síkhülye, akkor is el tudnak menni, lányként ez nem ilyen könnyű azzal aki azt sem tudja mit hová vagy 5 perces.

És ha el sem tudnék menni, akkor meg semmi értelme az egésznek.

2012. szept. 15. 12:29
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 12:29


Én tudom mit hová kell. ;)

5 perces.... Ez a csajtól függ. :D Van olyan csaj akivel órákig megy mert tág és nem olyan izgató, de van akinek szerintem betenném és kész lennék, mert annyira piszkálja a fantáziámat. :D Persze ki kéne próbálni, mert ez csak feltételezés. :)

Amúgy nem igazán értem amit mondasz. Legalábbis tapasztalatom szerint ha a csajnak szimpatikus az ember akkor simán el tud menni, akár az előjáték alatt is. :)

2012. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pasitol fugg, mennyire zavaro neki. En egy noies no vagyok, viszont a gondolkodasom megsem kimondottan noies. Idonkent a baratom is megjegyzi, hogy sokszor ugy latok dolgokat mint egy ferfi. Hogy csak az emlitett dolgokat nezzuk: utalok orakig vasarolgatni, nem szeretem a rozsaszint, a oszinteseg az egyik legjellemzobb tulajdonsagom. Vilagosan latom a helyzeteket, megoldasokat az eletben, stb, stb... Szerintem ez kicsit zavaro, legalabbis nekem. Neha ugy erzem, egy novel kene elnem nem egy ferfival, de hat azert az megsem ugyanaz.. :-)


Szoval biztos van / lesz olyan pasi, akinek igy is bejossz.

2012. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!