Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megbüntetni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megbüntetni, vagy legalább csak túljutni rajta?

Figyelt kérdés

3 évig jártam a barátommal. Már az elején voltak gondok, mert kiderült hogy korai magömléssel szenved és merevedési gondjai is vannak (ezért elhagyták az eddigi barátnői). Próbáltam mellette lenni, segíteni, eljártunk szexuálpszichológushoz. Voltak apróbb összezördüléseink, meg egy nagyobb, mert megcsalt (ameddig ment neki...). Bemagyarázta nekem hogy a férfiasságát akarta visszakapni, stb.

2 évig ezt leszámítva megvoltunk. Aztán az anyukája rám szállt, azzal vádolt hogy a fiának miattam vannak problémái, pedig ő is tudta, hogy évek óta küzd ezzel. Idejött az albérletembe, veszekedett velem, felhívta anyukámat hogy rosszul nevelt, fenyegetett hogy ne merjem betenni hozzájuk a lábam, stb. A párom nem védett meg. Itt kezdődött a kálvária. Minden napos veszekedések, sírások, nem értettem, miért kapom ezt. Minden nap meleg étellel vártam, pedig nem is nálam lakott, segítettem mindenben amiben tudtam, tiszta, igényes lány vagyok, én úgy érzem , mindent megadtam neki.

Az elmúlt pár hónapban a párom rengeteget kiabált velem, azt mondta, ne pusziljam meg, mert neki még az sem esik jól. Nem találkozott velem hetekig, aztán szakítottam vele. Utólag olyanokat mond hogy csak kihasznált, mert csak én tűrtem el a szexuális teljesítményét, de még így is jobb nélkülem.

A legjobb, hogy pénzzel is tartozik, de szerintem azt sem fogom viszont látni soha.

Hogyan tudom valahogyan bántani? Nem tudok ezen csak úgy túllépni. Köszönöm annak aki ezt elolvasta, tudom, hosszúra sikerült.


2012. szept. 10. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy áldozatként tekintesz magadra, tanulj az esetből és vond le a következtetéseket a jövőre nézve. Így megerősödve jössz ki a dologból. Ha viszont bántani akarod az szánalmas , és ez azt is jelenti, hogy nem fejlődtél ettől a tapasztalattól semmit sem.
2012. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jajj biztos te se voltál az az ártatlan kisangyal akinek beadod magad
2012. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sosem csaltam meg, sosem bunkóztam ok nélkül. Volt hogy veszekedtünk azon hogy ha nem megy a szex akkor segítsen máshogy, vagy hogy heti egyszer találkozzon velem, de szerintem ezek nagy kérések. Másik nagy veszekedésünk a miért nem fürdik csak 3 naponta téma volt, szerintem ez sem egy elvetemült igény.
2012. szept. 10. 22:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy bántod a legjobban ha le se szarod. Ne is válaszolj neki, ne írj vissza, ne vedd föl a telód. Semmit. :)
2012. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
És mégis mi a francért vagy olyannal aki 3 naponta fürdik? miért nem szakítasz ha nem megfelelő a partner?? ne mást hibáztass, ezt magadnak csináltad
2012. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Örülj hogy vége, a tanulópénzt megfizetted!

Őneki elég nagy bűnti hogy nem áll fel, hidd el! ;) Menj és keress olyant aki jó neked! :)

Melyik városból vagy?

2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősek az ilyenek. Ezek azok a szerencsétlen emberek akik tudják hogy nem nagyon válogathatnak a lányokban és azért lapulnak egy mellé. Ráakaszkodnak mert egy "jóbolondtól" megkapnak mindent, szexet, pénzt, ételt, szeretetet...

Aztán amikor az lánynak kinyillik a csipája és kidobja az ilyen élősködőket akkor meg nem tudják elviselni a vereséget és jönnek durcásan az olyanokkal hogy "nem is szerettelek" meg mond rá minden kigyot békát mint a bosszús óvodás. Szánalmas és nevetséges.

Most természetes hogy dühös vagy és forr az igazságérzeted de egy idő után el fogsz jutni arra a szintre hogy már nem fog érdekelni.

Különben meg ha bosszút akarsz állni, akkor neki az lenne a legfájóbb ha látná hogy boldog vagy, jólérzed magad a bőrödben, őt meg magasról lesajnálod. 16/L

2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szeged
2012. szept. 10. 23:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem Neked,amiket írsz,az én exem egy az egyben ugyanilyen élősködő,önző dög.Keresztül mentem mindazokon a dolgokon,amiken Te.Engem is fogva tartott sokáig a düh és a sértettség,hosszú hónapokig,képtelen voltam túllépni a sérelmeken,amiket okozott nekem.Akkor nőttem fel,amikor végre felfogtam,hogy ez csak a múltam egyik keserves epizódja,és egy ilyen szánalmas ember arra sem méltó,hogy a viselkedését elemezgessem.Nézd,ne süllyedj a szintjére,arra ne méltasd,hogy egyáltalán gondolsz rá!Valahányszor ezeken a múltbéli dolgokon rágódsz,porig alázod magad.
2012. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A másik,hogy a harag rossz tanácsadó,a bosszúállás pedig kicsinyes dolog.Az ilyen embert amúgy is az bántja a leginkább,ha továbblépsz,és boldog leszel.
2012. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!