Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogyan találhatnék ilyen jellegű kapcsolatra lányt?

Figyelt kérdés
Elég fura, de én csak szeretnék egy lányt szeretgetni, akivel mondjuk nem törődik egy fiú sem, én ott lennék neki és megadnám, amire vágyik. Ez persze eléggé tág, mert kinek mi tartozik ide, de például, ha egy lány csak egy kis ölelésre vágyik, akkor én megadnám azt neki, ha többre akkor azt, szinte bármiben benne vagyok, mert szeretem a lányokat és nincs barátnőm, de nekem is hiányzik egy lány társasága már.

2012. szept. 10. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Oké , szóval értelmesebben megfogalmazva te egy komoly kapcsolatra vágysz és hogy romantikus pillanatokat élhess át a barátnőddel . Uh hát elöbb találj egy barátnőt aztán lassan kialakulnaka dolgok . CSak ne discocban keresgélj mert ott nincs ilyen lány .
2012. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy hány éves vagy... :)
2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!