Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha az ember pillanatnyilag nagyon maga alatt van és nincs akire számíthatna h kihúzza a pácból?

Figyelt kérdés
Ha nincs 1 igaz barát se akire számíthat, aki magától megkérdezi h mi van veled, akit tényleg érdekel h mi van velem :/
2012. szept. 11. 00:42
 1/9 anonim válasza:

Én is nagyon magam alatt vagyok, lenne kivel beszélnem róla, de ez már annyira dúrva.. Hogy beszélni sincs kedvem erről.. :(

Probáld meg anyukáddal.. Nem viccelek.. Vagy növéredel, vagy valakivel a családból aki tudod hogy komolyan venné.

2012. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha beszélni akarsz róla írhatsz priviben ha tudok segítek:) 22/F
2012. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
jah mondjuk nekem is irhatsz :) szivesen meghallgatlak, és előttem tuti nem kell szégyenkezned, első voltam.
2012. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, de ez most ilyen általános probléma, most gondoltam végig h igazából nincs senki akire számíthatnék.. majdcsak elmúlik magától pár nap alatt
2012. szept. 11. 01:04
 5/9 anonim válasza:
nem jó ezt magadban tartani.. amúgy hány éves vagy? fiú v lány?
2012. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22/f
2012. szept. 11. 01:11
 7/9 anonim válasza:
És nincs kivel megbeszélni? :O találsz valakit ne izélj már..
2012. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze, olyan vkit akit egyátalán nem érdekel és a mondandóm felénél közli h haggyam már a hülyeségeimmel, neki am is mennie kell.. :/
2012. szept. 11. 01:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Fordulj a szüleidhez. Ha erre nem méltóak (mint az én szüleim), akkor egy olyan ismerősödhöz, aki kellően tudatos és tájékozott, hogy segíthessen.

Ha ilyen sincs, akkor szakember. Vannak lelki segély szolgálatok, ott felkészült emberek segítenek.

2012. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!