Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű srácok! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácok! Mi a véleményetek az alábbi mondásról?

Figyelt kérdés

"Minden nő qurva"

Van egy haverom, akivel mostanában elég sokat beszélünk, jó fej srác meg minden, de a lényeg, h döglenek utána a nők és ő ezt vallja, h mindegyik az, bármelyiket be lehet kúrni meg bla bla.

Fent van társkeresőn, tegnap direkt ráírt egy nőre, akinek ki volt írva, h no szexkapcsolat, neki szerelem kell.

Erre a nő mégis simán ráállt, h ha úgy van keféljenek egyet.


Lányok véleményére nem vagyok kíváncsi.



2012. szept. 11. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel, hogy a "qrva" az, aki pénzért teszi szét a lábát.
2012. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Így van, minden nő benedvesedik egy szép fiútól, ez van, mi ronda fiúk meg mehetünk prostizni, igazságtalan ez az élet. :(
2012. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem nem kell annyira elkeseredni, nekem is mindig van csajom, pedig soha nem mondták még rám, h jóképű lennék, csak annyit, h szépek a szemeim vagy hogy helyes vagyok.
2012. szept. 11. 13:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy szépek a szemeid és helyes vagy, azt jelenti, hogy jóképű vagy.


Az a lényeg, hogy ha jó pasi vagy, akkor döglenek utánad, igen, akkor bármelyiket meg lehet.


Ha nem vagy jóképű, akkor más aduász kell, pl. pénz, jó kocsi, jó test, vagy népszerűség. Ez utóbbiakat sem egyszerű összehozni.

2012. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem mind, de a többség valóban az. A pasinak az a nő kell, akiről első körben lepattan, nem könnyű megszerezni.
2012. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
szerintem sem mind az de a legtobb igen.
2012. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 menta34 ***** válasza:

Ha belemegy a szexbe, akkor nem "qurva" hanem kiéhezett, boldogtalan, kielégítetlen, stb.

Azért elég sok nő van, aki még ha nedves is lesz a bugyija, tudja tartani magát ha épp jó kapcsolatban van.

2012. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem azért qurva mert pénzért csinálja, hanem mert mint a prostik, fűvel-fával.

Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.

Nem tudom, fura volt látni, h engem kb le se sz.arnak tarskeresőn, szal minden 10 nő ír vissza, addig neki mind, sz van az éremnek ilyen oldala is

Én nem csodálom, h így gondolja.

2012. szept. 11. 14:37
 9/15 Lifeishard ***** válasza:
Én azért ismerek csajt, akiről elképzelni nem tudom, hogy megcsalná a párját, bármilyen szépfiú is csapja neki a szelet.
2012. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki készpénzért szexel az egy mezei k.rva.


Akit a luxuscikkek, ruhák, nyaralások stb. késztetnek nemi aktusra az egy kitartott/kitartható k.rva.


Akit csak szimplán szavakkal ki lehet dumálni a bugyijából az szimplán buta, vagy inkább jobb szó az "egyszerű", vagy nagyon részeg.


Aki szimplán a szex öröméért kefél a normálisnál meglehetősen sűrűbben az nimfomániás, aki viszont a csupán a puszta megjelenést díjazza az a felszínes.


Akinél az ún. "biztos megélhetés", "előre tervezhető jövő", "rendezett anyagi körülmény" a nyerő, az tudat alatt egy puszta ösztönlény, ha elismeri, hanem. De ez végülis a természetes, az evolúció terméke.


Aki az előbb felsoroltakat képes hanyagolni, az olyan érzelmi szinten van amit úgy hívunk a magyar nyelvben, hogy "szerelem". Ez az a tiszta érzelem ami képes hanyagolni az anyagi világ dolgait. Ha bármi az előzőekből jelen van a kapcsolatban, azt sajnos nem lehet valódi szerelemnek nevezni. Legfeljebb ahhoz hasonló érzés, valami kezdetleges érzelemfoszlány.

2012. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!