Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány is izgul, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is izgul, amikor a közelében van az a fiú, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Ilyenkor alig bírok beszélni vele, még el is pirulok, amit már gondolom észrevett. Hogyan tudnék kevésbé izgulni? Mással is van így? Úgy idegesít, hogy lehet emiatt nem lesz köztünk semmi, mert én alig bírok kinyögni pár mondatot. Lány vagyok. Tudnék ez ellen valamit tenni?
2012. szept. 11. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves múltam.
2012. szept. 11. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is csak pirulgass, én szívesen látnám azt a lányt elpirulni, aki tetszik nékem.
2012. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én ilyenkor olyan ideges vagyok, hogy legszívesebben elmenekülnék előle és nem tudok a szemébe nézni. Kóros állapot...
2012. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. De nekem az is rossz, hogy nem is merek hozzá szólni a fiúhoz mert alacsonyabb nálam és félek, hogy nem lennék szimpatikus neki. Mondjuk elég alacsony 152-3 cm kb. én meg 156. Még tavaly első félév végén mondta az egyik barátja, hogy szeret de szerintem csak hülyeségből mondta. Meg régen mindig piszkált, meg oda jött hozzám és egy időben meg mindig nézett meg volt amikor szemeztünk óra közepén és elröhögtük magunkat.... volt amikor oda jött a padomhoz olyankor alig mertem hozzá szólni úgy éreztem magam mint a titanic mikor sülyedt.... az arcomat meg mintha perzselték volna.... nem vagyok az az elpiruló tipus, de szerintem biztos vagy 10 százalékkal csökkent az átlag bőrszinem benyomva a piros gombot. :D.

Hogy mit tehetnél ellene? Őrizd meg a hideg véred... mintha csak a valami közeli barátoddal beszélnél... de ez elég nehéz...

2012. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak elpirulna tőlem valaki.... 18/f
2014. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hat szerintem majden minden lany izgul valamennyire egy olyan fiu kozeleben aki tetszik neki , én salynos annyira hogy akarhanyszor beszelgettem vele görcsben volt a gyomrom akar online beszelgettunk akar szemelyesen mikor inline beszelgettunk akkor annyira izgultam hogy be is hanytam 😱.

de en azt ajanlanam hogy ilyenkor probalj meg ne ra gondolni vegyel mely lelegzeteket ilyenek😙

2023. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!