Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jártok folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jártok folyamatosan falkában?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nincs olyan szünet, hogy a fiú, aki tetszik nekem ne lenne körülvéve legalább 3-4 haverjával. Most komolyan, miért nem hagytok egymásnak teret? :D
2012. szept. 11. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

És ti miért nem b@zdmeg?:D

Ne légy már hülye,ha egyedül lenne meg antiszociális lenne..

2012. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti ugyanezt csináljátok :D.
2012. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez max a cigányokra jellemző, meg a lányokra.
2012. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Mert máshogy nem tudnak beszélgetni csak ha együtt vannak.

és ti lányok miért jártok min. kettesével wc-re? :)

2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ÉN magányos farkas vagyok!nem kell nekem kíséret
2012. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
azért járunk 2en wcre mert nem lehet bezárni az ajtót és a másik tartja addig :)
2012. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor a gyengébbek kedvéért értelmezem a folyamatos szó helyzetét: miért nem vagytok kevesebbet a csatlósok nélkül? Azért mi lányok legalább kettesével is flangálunk....
2012. szept. 11. 21:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

pff milyen csatlósról beszélsz?azért ez erős....

haverok,és órára megyünk.vagy megkér hogy menjek el ide oda...

pff csatlós

idióta

2012. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
már nem azér de mi is megyünk együtt wc re xD
2012. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

gondolkozz egy picit: szerinted mi lehet az oka?

elárulom: az ember alapvetően társas lény. ez azt jelenti, hogy igénye van a szociális kapcsolatokra. ez szinte mindig feltételez bizonyos szintű verbális kommunikációt. beszélgetni pedig nem lehet úgy, hogyha egymástól három méterre állnak. ja, és egy baráti körben a tagok ha "falkába" gyűlnek, kb 1 perc alatt automatikusan beáll egy elhelyezkedés, ami mindenkinek optimális, tehát mindenki hagy teret a többieknek. ennélfogva a második kérdésed inadekvát. egyébként ha az a bizonyos fiú érdeklődést mutatna irántad, akkor amennyiben közelebb mész a csoportjukhoz, valószínűleg kb fél méternyit távolodni fog az addigi helyétől, így lehetőséget adva a csatlakozáshoz. ez egyébként nem feltűnő, így elmondva akármennyire is annak tűnik.

bocsánat a hosszú és bunkó megfogalmazásért.

ha valami nem világos vagy hülyeséget írtam, szólj.

2012. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!