Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jártok folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jártok folyamatosan falkában?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nincs olyan szünet, hogy a fiú, aki tetszik nekem ne lenne körülvéve legalább 3-4 haverjával. Most komolyan, miért nem hagytok egymásnak teret? :D
2012. szept. 11. 20:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, köszönöm a válaszadást, ami kivételesen nem az előzőekhez hasonló sértődött hangvételű zúgolódás.

Elnézést, amiért nem akartam zsinórban legalább 4 alkalommal az oly' közkedvelt szlengszavakból csemegézni, mint a haver, természetesen a csatlós kicsit erős szó.

Egy szóval sem említettem, hogy a lányok nem csoportosulnak.

Egyébként is: naponta egyszer beszélünk. De én sosem tudok odamenni hozzá, ez zavar, ezért merészeltem feltenni egy ilyen hangvételű kérdést.

2012. szept. 11. 21:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányok is mindig "falkákba" vannak, ezért nem lehet őket megközelíteni :P
2012. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Geta96 ***** válasza:
100%
Megszületett az ötlet. Nem hittem volna h valaha is megfejtem ezt a problémát de itt a megoldás... Barátnőidnek/barátaidnak mond el mit akarsz, kérd meg őket h menjetek együtt oda az ellenkező nem falkájához.Kezdjetek velük dumálni és ekkor tudsz feltűnés nélkül választottaddal kapcsolatba lépni vagy félrevonni és megbeszélni egy randit.. :)
2012. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kifejezetten a társaságkedvelő, egész nap haverkodós típusú csávókra buksz.
2012. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Geta96, ez egyszerűen ragyogó ötlet. :DDDD :DDD :DDD
2012. szept. 11. 21:43
 16/20 anonim ***** válasza:

Azert van az, hogy a fiuk mindig falkaban vannak, mert egyedul kicsit unalmasak lennenek a szunetek.. A spanokkal meg lehet hulyulni, dumalni, meg alapbol jo beszelni valakivel..

Probalj oran levelet irni a sracnak. Vagy csak siman, szolitsd le!

2012. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mert megy a casting, mi ezt csináljuk, szemezgetünk belőletek
2012. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
iskolákban ez a szokás édesem:D
2012. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
sőőőt,mivel már a biszex-ség is divat lehet hogy mindannyian együtt vannak,azért járkálnak együtt,néha kiverik egymásnak,vagy kiverik maguknak egymás előtt,stb,stb...ez van.
2012. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mert jobb társaságban lenni, mint egyedül? ti lányok még a wc-re is négyen mentek...
2012. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!