Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem állnak szóba velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állnak szóba velem?

Figyelt kérdés

Tegnap filmeztem csajokkal az egyetemi koleszban, aztán este jöttem vissza.


Másnap volt egy csomó közös óránk, de nem nagyon keresték a társaságom, köszönni is alig tudtam, próbáltak nem rám figyelni.


Mi lehet az oka?


2012. szept. 11. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül ez egy később még építhető kapcsolat, vagy vágjam el, le akarnak koptatni?


A csajok néha kicsit kéretik magukat nehezen adnak aktív bejárást a személyes terükbe. Nem? Biztos tesztelgetnek, de ha még bizonyítok tuti leszek?..

2012. szept. 11. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok sikert a megértésükhöz!

Van olyan akinek állítólag tetszem,de az üzeneteimre például cseszik válaszolni hiába van fent facebook-on szemtől szemben meg keresi a társaságom.

Elképzelhető,hogy nem kíváncsiak rád.De azért próbálkozz,mert veszteni valód szerintem nincs.

21/F

2012. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abban az egyetemi koleszban nem csak azok a csajok vannak akivel filmeztél, szóval nincs gond.
2012. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!