Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megérezheti egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérezheti egy lány, ha nézem? Nemrég a 4. emeletről néztem ablakból (elég nagy ablak) egy lányt.

Figyelt kérdés
Kicsivel előtte boltban is összefutottam vele, ott is megjegyeztem magamban h de jól néz ki. Amikor az ablakból néztem, gondoltam úgyse vesz észre, de mintha feltűnt volna neki, hosszabb ideig felém nézett, lehet ez?

2012. szept. 12. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Némelyik embernek olyan erős a kisugárzása, hogyha huzamosabb ideig néz valakit, az illető elkezdi keresni, hogy ki nézi. Én is ilyen vagyok. Én rendszerint feltudok valakit azzal ébreszteni, hogy csak nézem, elég durva, de vicces. :)
2012. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi is megérezheti, ha nézed. Ez a jelenség különben szerintem a természetfeletti (vagy legalábbis az érzékeink feletti) világ létezésének egyik legszembeötlőbb bizonyítéka.:)
2012. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is így van! Első voltam. :)
2012. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

vagy a tapasztalaté.

gondolom nem 1 bevásárló központba nézted meg.

szóval 1 kisboltról beszélünk ahova ált. a közelben lakók járnak -> lehet már látott korábban is / tudja melyik házban laksz és élt a gyanúperrel h nézed.


v katonai kiképzést kapott :D nem árt ha megérzed ha épp le akarnak szedni XD

2012. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

ha sokat gyakorolsz valamit akkor az előbb utóbb készség szinten fog menni gondolkodás nélkül v éppen megtudod jósolni megközelítőleges pontossággal h mi fog történni a másik mit fog csinálni. semmi természet feletti nincs ebben.

ösztönnek hívják.

2012. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igen egy kisboltról van szó. kicsit meglepődtem h így kitaláltad.

tegnap este megint láttam véletlenül a ház közelében, nekem le se esett h ő az. csak az esett le h de jó csaj van ott. bementem a lépcsőházba és a lépcsőházból vettem észre h utánam jött a lépcsőházajtóig és befele nézett. ez csak később esett le, azt hittem vár vkit v ilyesmi. nagyon vonz benne vmi, tegnap egész este rá gondoltam.

2012. szept. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!