Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is elveszi a kedvetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is elveszi a kedvetek, hogy nincs barátnőtök, miért nincs sehol sem egy lány, aki fiúra vágyna, miért foglalt minden lány?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem veszi el a kedvem, mert van szexpartnerem:D 24F
2012. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem veszi el mert leköt a tanulás a kövi 1-2 évre + attól szurkálni még lehet ..:P
2012. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elveszi, de nem adom fel :D. 19/F
2012. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évig nem volt barátnőm, gondolhatjátok, milyen nyomasztó érzés. Bár sose tepertem különösebben azért, hogy változtassak ezen.
2012. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lófäszt foglalt minden lány, csak válogatós vagy. Én is az vagyok.
2012. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb szinglinek lenni,legalább nincs rinyálás,viszont dugás is kéne de akkor meg fenáll a veszélye annak hogy beleszeretek a csajba tehát nem egyszerű ez a helyzet,inkább dugom akkor a csigákat
2012. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a sültgalamb nem repül a szádba.

Felejtsd el a netet, menj szórakozni, vagy ha nyugodtabb típus vagy, akkor ismerkedj az utcán.

Szólítsd le aki tetszik, hívd el randira, kérd el a telefonszámát.

Nincs benne semmi ha elutasítanak, majd jön a következő, és úgy is eljön az ideje amikor talelsz egy lányt akinek te is bejössz.

2012. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem veszi el. Szerencsére az életem nem e kérdés körül forog. Van elég problémám így is minden napra.
2012. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, mert nem kell barátnő, a frász jön rám ennek a gondolatára, másrészt kizárt hogy minden nő foglalt legyen egyrészt többen vannak,mint a pasik másrészt közülük is van aki nem akar pasit, válogatnak,



miért nincs sehol sem egy lány, aki fiúra vágyna, miért foglalt minden lány? ez a két kérdés egymás mellett kicsit paradox másrészt a 2. kérdés válasz az elsőre ha feltételezzük, hogy igaz hogy minden lány foglalt, nem kell több fiúra vágyniuk, ha pedig vágynának meg kellene csalniuk a barátjukat, de az eléggé erkölcstelen lenne nem gondolod? vagy ha dobná miattad a barátját, inkább más legyen abban a helyzetben, mint te?


az hogy rád mért nem vágynak, teljesen más kérdés

- lehetsz csúnya,

- túl jóképű amitől kisebbségérzetük lesz, és azt hiszik túl nagyok az igényeid, nem lennének elég jók hozzád

-modortalan, paraszt, túl kedves, nyafogó, pesszimista meg egyéb kizáró tényezők

ha erre a kérdésre őszinte választ akarsz hallani, kérdezz meg egy ismeretlen csajt, vagy egy részeg régi ismerősöd, a részeg csaj elmondja belsőleg mi a szitu veled, az idegen meg külsőre tud elfogulatlanul pontozni hiszen nem ismer

2012. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!