Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta szakítani akar, mert egymás mellett élünk, és nem együtt, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, szeretem. Mit tudok tenni h megondolja magát? Én 28/f, ő 24/l.
2011. szept. 30. 10:23
 1/8 BlackSword ***** válasza:
100%

semmit... Ő arra gondol, hogy elbeszéltek egymás mellet... Nem együtt éltek, csak egy lakásban... Talán úgy érzi, hogy elhanyagolod...


Most majd jönnek az okosságok, hogy "engedd el, és ha nem jön vissza sosem volt a tiéd" meg "jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban" De akinek már mondták az mindenki tudja, hogy ezek csak porhintések a szembe...


Ha viszont tényleg szereted, akkor ne csak szavakkal szeresd, hanem tettekkel is bizonyítsd... Üljetek le, és beszéljétek meg... De készülj fel, hogy lehet ennek vége... Akkor pedig zárjátok le felnőtthöz/emberhez méltóan... Van egy mondás: "válj el békében, és ne bánj meg semmit"

2011. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Azt jelenti, h talált egy nálad jóképűbb pasit.
2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy elhanyagolod, nincs sok közötök egymáshoz, alig vagytok együtt.
2011. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
megunt téged
2011. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem értitek meg egymást, nem érez igazán a párjának, nem tudtok egymásra hangolódni érzelmileg, együttműködni. Vagy csak már nem szeret.

Annyit azért megpróbálhatsz, hogy leültök megbeszélni, megkérdezed, hogy érez-e még valamit irántad, meg azt is, hogy miből érzi ezt, hogy csak egymás mellett éltek.

Ez valószínűleg egy régebb óta fennálló probléma, csak nem vetted észre.

2011. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Le akar rázni.
2011. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeret, ez biztos. Mondta is, meg látom is. Neki is nagyon rossz a szakítás, sokat sír. Meg ennyire azért ismerem. Köszi am az eddigieket. Valószínű h régebb óta probléma ez, csak én nem nagyon szoktam magam rágni a kapcsolatokon. Nem úgy van hogy magától működik, ha meg nem akkor nem illünk össze?
2011. szept. 30. 12:00
 8/8 okoska31 ***** válasza:
65%

több apró alkalommal nem álltál mellé, akár egy vitában, akár ilyesmi.

és most volt egy komolyabb, amikor megint cserben hagytad.

De, Te azt csak úgy érzékelted, hogy most először nem értettél vele valamiben egyet, vagy nem álltál mellé.

Csak a csajok tisztességtelen harcot vívnak, és újra felhánytorgatják a múltat - úgy, hogy neked nem szólnának egy pillanatra sem.


GOndold végig mi lehetett ez. A kérdésed alapján úgy tűnt, hogy még figyelmeztetés hangzott el - azóta a szakítás is megvolt? Úgy már nehezebb lesz....


Van egy olyan hülyeségük a nőknek - én spec. utálom-, hogy mi nem beszélgetünk eleget. Ez akkor nagyon frankó, mint pl. nálunk, amikor a napi dolgokról, politikáról, vallásról, sportról és egyebekről nem beszélgetünk, a múlt tabu, stb. akkor mégis miről beszélgessünk? Én szoktam vele közölni, hogy mondj egy témát, hogy szerinted miről, ha ezekről a fentiekről nem? Erre általában hallgatás a válasz, és további Tv bambulás (igen, tudom, hogy nem működik a kapcsolatom, köszi észrevettem - csak a gyerekkel jó napi szinten együtt lenni. aztán ha majd nagyon nem megy, akkor lépek).


Én mégis arra gondolok, amit az elején írtam.


Persze, ha tényleg nem kifogás - és arról van szó, hogy megvan a helyettesed.


Még egy dolog lehet: 5 év után gondolkoztál már azon, hogy esetleg feleségül kérhetnéd? De legalább gyereket vállalni? (mondjuk ahhoz elég fiatalok is lehettek még, főleg a mai beteg világban)


31/F

2011. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!