Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az már gáz ha egy fiú a kapcsolat elején nem akar egyből szexelni? Kort is írjatok légy szíves!

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó.

De ha fél éven belül sem akar, az gáz.

Nekem.:)

De persze mit értesz szex alatt? Mindenféle testiséget, nem feltétlenül az aktust?

36

2012. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van nekünk férfiaknak egy szűk körünk, akik szex előtt képesek vagyunk beszélgetni egy nővel, van türelmünk megismerni és megszeretni valakit. Tudod ez nem úgy megy, mint a kutyáknál, hogy megszaglásszuk diszkóban a seggüket, aztán ha bejön, ott a helyszínen meghágjuk őket.
2012. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:)))) És Murr, hány éves vagy?

Engem megszaglászhatnál.:)

2012. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom Murrhoz. Volt már olyan, hogy a lány akart engem "megerőszakolni" 2 hét után, de leállítottam. Nekem ez így nem megy, bizalom és egyebek megteremtése nélkül. Ahhoz pedig idő kell.
2012. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen 21
2012. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az aktust. köszönöm a válaszokat. :)
2012. szept. 12. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy letudnék feküdni úgy egy nővel,hogy nem ismerem eléggé.Szerintem kell hozzá jó pár hónap,míg odajutok,még ha akarja is.

21/F

2012. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz :) sőt szerintem a szexhez kell egy bizonyos bizalmi kapcsolat amit én még idegennel, vagy akit alig pár 2-3 hete ismerek nincs meg.


21/N

2012. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7. én is így vagyok ezzel csak az utolsó "kapcsolatom" 3 hét után úgy ért véget,hogy a lány akarta én meg úgy voltam vele várjunk még egy kicsit és ezért dobott.
2012. szept. 12. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nőként nagyon fontos a szex minősége egy kapcsolatban, és a továbbiakat is eldöntheti, ezért túl sokat nem várnék...

Vannak rossz tapasztalataim is, hogy ha egy férfi vár a szexszel, akkor valamilyen szexuális önértékelési problémája van, nem tud feloldódni teljesen a szexben, és ez jelentősen rontja a szex minőségét és mennyiségét is.

Éppen ezért engem elriasztana, ha egy férfi túl sokat akar várni, nem tudnék közel kerülni hozzá lelkileg sem, ha testileg nem tudok...

De ÉN ilyen vagyok, elfogadom, hogy másnak ez kevésbé fontos....

2012. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!