Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kezdek megőrülni!?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kezdek megőrülni!?!?!

Figyelt kérdés

Kábé négy hónapja szakítottam a bnőmmel, egy háromésfél éves kapcsolat után, azóta egyedül vagyok. Van ugyan pár haver akikkel jövünk-megyünk, szórakozgatunk, de mindezek mellett most megint kezd úrrá lenni rajtam a magány. Csajozni próbálgatok én, bár meg kell hagyni nem vagyok egy Casanova, na meg nem is egyszerű rockerként... Tanácstalan vagyok, ha tudtok segítsetek :)

22/F


2012. szept. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már volt barátnőd akkor tudod h kell felszedni 1 csajt :D Keress rocker lányt, punkot vagy emot nekik bejön a stílusod.. Ennyi.. Kocsmák koncertek stb tudod te is hol találsz rájuk, vagy társkeresőn. :D Hajrá!
2012. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nem egyszerű ha hosszú a hajad és zsíros. =D De nekem valamiért ezek a fekete ruhás "szépfiúk" az eseteim mostanában.

Menj új közegbe ahol sok a lány. Rád ugranak egyből. ;)

2012. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ejejj gyerekek...mindig azt mondtam, hogy a zenei izlesed fuggetleniteni kell az oltozesedtol, vagy ha nem is fuggetleniteni, csak ebbol a szempontbol kozeliteni a normal emberhez, mert ugye ugy nagyobb eselyed lesz talalni egy jo csajt.
2012. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!