Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Kezdek megőrülni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés

A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt, de pár hónapja mintha megváltozott volna valami. Volt egy szakítási kísérlete korábban, mondván "Nem biztos az érzelmeiben", de bár jó pár zsepi után abban maradtunk, nem bírjuk a másik nélkül, együtt maradunk.

Nos, a barátomnak van egy igen "jó" csajbarátja, rendszeresen beszélnek msn-en, ill. fb-on postolgatnak, ami már rendre kezd idegesíteni. Ráadásul a csaj a minap különös idézetet küldött neki, amit tuti, hogy rám értett. A barátom nem veszi észre, hogy a csaj tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat, szerinte én feleslegesen vagyok féltékeny és nekem is vannak ugyanúgy fiú barátaim. Csakhogy ez a csaj teljesen manipulálja és elég számító is. Nem akarom miatta elveszíteni.

Egyébként sokat vitázunk mostanában, ő azt mondja, én "gyerekes" vagyok, ő meg felnőtt és mások lettek a nézeteink. Néha úgy érzem, bizonytalan... beszéltük, hogy jobb lenne egy kis szünet, és úgy kiderülne, mennyit bírnánk a másik nélkül. Mert ha valóban szeret és én is őt, később tuti összejönnénk megint. Bár most bele sem merek gondolni, mert rettegek attól, hogy elveszítem. A csaj meg még jobban megnehezíti a helyzetemet.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy viselkedjek a barátommal és hogy hozzam rendbe a kapcsolatom?

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. Aki válaszol, annak köszönöm.

19/L


2011. júl. 13. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán kegyetlen a válasz, de ő felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy ki kell neki. Ha hagyja magát manipulálni, az is az ő gondja/felelőssége, az esetleges negatív következményekkel is ő számol elsősorban.


Attól ne félj, hogy elveszíted, hiszen ha tényleg "elveszíted" emiatt, akkor talán jobb is, még ha nehéz is most ezt ilyen szemszögből nézni.

2011. júl. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is ne őrülj meg! Lehet ez a kapcsolat már halálra van ítélve. Bizonytalanság az érzelmekben, szünet kérés - nem vezet semmi jóra. Hát a helyedben megtudakolnám a csajbarátjától, hogy miért jó neki az, ha belemászik mások kapcsolatába.
2011. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bejönnek egymásnak. Korábban mondta neki a csaj, hogy ha én nem lennék, többet is akarna... Vicc az egész.

Amúgy meg tudom, érzem, hogy szeret, de a legrosszabb, hogy mindketten nagyon féltékeny típusok vagyunk. Próbálok benne bízni, de a lány viselkedése irritál. Félek, hogy miatta fog vakvágányra jutni a kapcsolatunk. Hullámvölgyben vagyunk, de próblálom menteni, amit még lehet.

2011. júl. 13. 02:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Döntse el mit akar: Azzal a másik lánnyal tartani a kapcsolatot, vagy pedig téged? Mondd meg neki, hogy téged zavar ez az egész és döntsön, mert így sehogyse jó.

Olyan, nincs hogy vele is tartja a kapcsolatot és közben meg veled van. Szakítsa meg azzal a másik lánnyal a kapcsolatot, és ha nem teszi meg, akkor mondd meg neki, hogy vége köztetek mindennek!


Ne őrülj meg és ne félj attól, hogy elveszítheted, mert ha nem téged akar, akkor nem is kell neked egy ilyen mert nem érdemel meg téged, és találsz magadnak másikat aki majd megbecsül, őszintén szeret téged és nem bizonytalan az érzelmeiben! Légy vele határozott és állítsd döntés elé! Ha nem tudja továbbra sem, hogy mit akar, akkor mondd meg, hogy akkor ennyi volt, és kész, de téged ne kínozzon a bizonytalanságával!


27/N

2011. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!