Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, h miért nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, h miért nem tudom elfelejteni. Kérlek adjatok tippeket. Lassan azt érzem, h kezdek megőrülni, nagyon rosszul vagyok. :/ 18/L Hogyan tudok ebből kilábalni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve találkoztunk egy táborban és megegyeztünk, h ez az egész csak egy futó kapcsolat lesz. Persze én teljesen beleszerettem, és a tábor után meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Az az évem egy katasztrófa volt... Nem bírtam aludni, nem bírtam ki egy napot zokogás nélkül. Kb 2 éve a tábor után kezdett javulni a helyzet, már nem sírtam minden nap, már nem voltak gyomorgörcseim. Aztán az egyik bnőm anyukája (ő ismeri a fiút) mondta, beszélt vele, és azt mondta neki h még mindig szeret, csak egyszerűen nem tudja, h én h érzek iránta, de nagyon megbánta, h nem lett semmi komoly ebből az egészből. Én persze újra szörnyen éreztem magam, mert tudtam h soha semmi nem lesz ebből, mivel én pesten, ő meg győrben lakik,és a távkapcsolatok soha nem működnek...

1 hónapja fészen kirakta, h kapcsolatban van egy csodaszép lánnyal... Én még soha nem kaptam pánikrohamot, de amikor ezt megláttam, biztos h rohamom volt.


2012. ápr. 10. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
es a szuleid hol voltak amikor te szenvedtel? olyan nehez lett volna elvinni teged a srachoz hogy beszelj vele? en apud helyett mar reg felvettem volna a kapcsolatot a sraccal es kifaggattam volna hogy mit gondol rolad!baxxa meg hogy inkabb szenvednek az emberek minthogy tegyenek valamit is...
2012. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még semmi sincs veszve. írj neki facebookon, ha ennyire szereted kár lenne hagyni. csak beszélgessetek, ahhoz még találkozni sem kell, és ha "ne adj isten" szakít a barátnőjével még össze is jöhettek. nem biztos, hogy a távkapcsolatok nem működnek. a barátnőm meg a pasija heti 1X találkoznak már két éve, de jól megvannak.


elhiszem, hogy ilyen rosszul érzed magad, én is voltam már hasonló helyzetben...:S 19/l

2012. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy 4 éve szabályosan tönkreteszed magad testileg-lelkileg, megért volna a dolog egy beszélgetést, ha ennyire odavagy valakiért, nem? Győr-Bp távolság pedig nem is távolság. Egyik barátnőm 3 naponta közlekedik a 2 város közt.
2012. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

amikor apuéknak meséltem róla, akkor ők mindig csak úgy fogták fel h ez nem túl komoly dolog... aztán meg már nem is beszéltem róla nekik, mivel semmi értelme nem volt!

egyszer írtam neki egy levelet, h mennyire hiányzik, és h soha nem fogom elfelejteni azt a tábort, és h tudom h csak egy futó kapcsolatnak indult, de én nem bírom kiverni őt a fejemből... és erre csak annyit írt, h sajnálja h én ennyire szenvedek, de mind a kettőnknek tovább kell lépnünk. és ezek után nem beszéltünk...

2012. ápr. 10. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Te tényleg örült vagy már bocs 4 évet szenvedni 1 tábori flört miatt az egész tini korod rá ment,

csípd ki magad és kezdj bulizni járni, a felnőttként is egy tini szösszenet miatt akarsz szenvedni nőj fel.

2012. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!