Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges volna? (egy rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges volna? (egy rövid történet)

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy egy kb 7-8 éves fiú megerőszakol egy 4-5 éves lányt?

Nem kell rögtön körberöhögni!

Először is: merevedése lehet ugyan, de nemi ingerre..?

Másodszor:

Nagyon homályos emlékeim vannak arról, hogy kb 4 évesen egy nálam pár évvel idősebb fiú behúz egy bokorba, lerántja a szoknyámat és csinál valamit. Az is rémlik, hogy véres a kezem, de hogy mitől, azt már nem tudom, persze elképzeléseim vannak.. Pluszba arra tisztán emlékszem, hogy ekkortájt elmentünk egy orvoshoz anyummal és hogy ezt az orvost "nuni doktorbácsi"-nak hívta.. és hogy meg is vizsgált "ott"..

Az után a bizonyos "bokros" eset után nagyon féltem ettől a fiútól és amikor anya mesélte később az általános iskolás osztályfőnökömnek ezt a dolgot megalázottságot és szégyent éreztem.

Tudom az egész nagyon zavaros, de nem nagyon tudom érhetőbben megfogalmazni.


2012. szept. 12. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
bizonyos népek körében lehetséges
2012. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Elofordulhat.
2012. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fehér gyerek volt
2012. szept. 12. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Csefy, :D majdnem irtam ezt is xd Igazad van.
2012. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha anyukaddal szepen leulsz errol beszelgetni. Hany eves vagy most?
2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves 3. és 4. én nem mondtam semmit :D

lehetséges amúgy, ennyi idősen simán föláll a mony, kérdés, hogy be tudja-e nyomni. ha emlékszel ilyenre, valószínűleg csinált valamit, lehet megütötte vagy ujjal próbálta...inkább a szüleidet kérdezd meg

2012. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

már nem tudok vele beszélgetni

21 vagyok

2012. szept. 12. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
És apukáddal?
2012. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

elváltak még a születésem előtt, életembe nem láttam

más családtag nem tudom, hogy tud-e róla, de ha nem, és én kérdezgetek, akkor az nagyon kínos lenne

az ált. oszt.főm biztos tudott valamit, de őt 2.-ba láttam utoljára..

2012. szept. 12. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes , menyj el egy hipnozitörhöz mert azok állítólag fel tudják fedni a homályos emlékeket hipnózis közben
2012. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!