Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú történet, rövid megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú történet, rövid megoldás. Avagy ilyen hülye a szerelem?

Figyelt kérdés

Úgy esett a dolog hogy 2,5 éve nagyon szerelmes lettem 1 lányba. Összeismerkedtünk, "randiztunk", és én azt hittem lehet belőle több is, majd amikor közöltem, hogy szeretnék valamit, ő elküldött. (2x is) A 2 év alatt mindent megtettem érte, dalt írtam neki, (romantikus alkat vagyok...) sok mindennel megleptem, mindent megtettem amit lehetett, de semmi. A lány 24 éves én 22 neki még sose volt senkije, nem is tudja milyen az, és folyton önsajnálatba merül. Nem sokan kedvelik, de én beleszerettem, mert legbelül nagyon értékes, csak valahogy nem tudja önmagát szeretni. Most ott tartunk, hogy nagyon közel kerültünk egymáshoz, neki hiányzom mint barát, én pedig megőrülök mint szerelmes, mert ő találkozna velem, de nekem attól csak rosszabb lenne..... Azt mondtam ne találkozzunk, de most megint gondolkozok azon h. ismét megpróbáljam... HIÁNYZIK Mit lehet ilyenkor tenni?


bocs h. ilyen hosszú lettem....):


2008. okt. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzál vele nyugodtan, de ne add tudtára hogy szerelmes vagy, viselkedj normálisan, barátságosan, azért írom ezt mert kb ugyanebben a helyzetben voltam egy fiúval és rájöttem hogy nekemis vannak érzéseim feléje, de csak akkor amikor a fiú már hanyagolt egy picit, engedtem neki és azóta is együtt vagyunk immár majdnem 2 éve.
2008. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! azt hittem csak én vagyok/voltam ilyen helyzetben, legalább ez egy kicsit megnyugtat... bár a 2 év alatt a remény eléggé kikopott belőlem....
2008. okt. 29. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is így van, csak fiú az illető... bevallottam, h szeretem, de ő csak barátként tekint rám:S pedig a fényképét nézem minden este, és vele álmodom. hogy lehetne az, h szerelmes legyen belém???
2008. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha rájössz írd meg! :P
2008. okt. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!