Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni egy kedves, figyelmes, nem önző férfit? 28N

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimban a férfiak csak addig voltak kedvesek, figyelmesek, amíg meghódítottak. Utána már alig törődtek velem. A szexben is csak a saját kielégülésükkel foglalkoztak, pedig én sok mindent megtettem a kedvükért.

Van még olyan férfi, aki tényleg a tenyerén képes hordozni egy nőt?


2012. szept. 13. 00:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Én kedves, figyelmes, határozottan önzetlen férfi vagyok. De ezeken kívül még ezer dolog kell ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön.
2012. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: mire gondolsz?
2012. szept. 13. 00:29
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küzdök. :S

Kedves, figyelmes, nem önző, humoros, intelligens, valamennyire jól néz ki és hasonló világlátás? Túl nagyok az elvárásaink? Sokszor úgy érzem igen, az én elvárásaim mindenképp, más meg talán a kevesebbel is boldog.

Már úgy gondolom, hogy sosem jön el a nekem megfelelő

forever alone. :D


26/N

2012. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Hát illeni kell egymáshoz, kérdező, meg tetszeni egymásnak.:) Különben meg eddig minden nő visszaélt azzal, ha a tenyeremen hordtam (egyre fokozódó kihasználás és kisajátítás lett a dologból), úgyhogy a másik oldalról meg azt lehetne kérdezni, hol találni olyan nőt, aki nem él vissza vele, ha egy férfi önzetlen...
2012. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mindkét fél hajlomos arra, hogy belekényelmesedjen a kapcsolatba.

Én egy ideig továbbra is teszem bele az energiát. Ez néha működik, de ha már szinte semmit nem kapok vissza, akkor elmegy a kedvem az egésztől. Ilyenkor szokott a másik fél eszmélni, hogy valami nincs rendben. De ilyenkor általában már késő van...


36/F

2012. szept. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Van. De nálam a sok korábbi kapcsolat már kizáró ok. A nagyszüleim több mint ötven éve házasok, sosem léptek félre és még mindig szeretik egymást. Nekem ők a példa család modell. Én nem várok el senkitől semmi olyat amit magam ne tennék meg, a magány nem olyan szörnyű, én sosem álltam össze mindenféle rongy nőkkel, így nem szeretnék erősen "használt" társat, mert irtózom az olyanoktól(sajnálom). Ha szemet vetek valakire mindig megtudok róla mindent amit lehet amíg még képes vagyok kizárni az agyamból.


ha normális férfit akarsz a következő tanácsokat tudom adni:


-ne légy könnyűvérű, az ilyesminek híre megy és sosem fogod lemosni magadról, értékedet veszted


-ha "összeállsz" valakivel ne felejtsd el, hogy minél jobban vagyik valaki valakire vagy valamire annál jobban megbecsüli amikor megkapja. Magyarul, ha hamar beadod a derekad könnyű prédának fog hinni az a bizonyos férfi, és a magunkfajta rendes férfiak nem szeretnének olyan feleséget aki miatt folyton aggódniuk kell


Tudom, hogy hiába papolok, de ez van

2012. szept. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ez a ne legyen könnyű préda dolog ennyi idősen már nem működik.

az utána kajtató férfiak valszeg 28-45 évesek.

ha előttük elkezd játszani és kéreti magát,akkor kiröhögik vagy szépen továbbmennek.

pont ez a jó a 25 feletti nők többségében,hogy kevesebb a játszma,sokkal egyenesebb a dolog.


kérdező te meg valszeg azt kapod amit adsz.

te is addig vagy figyelmes gondolom,ameddig ez érdekedben áll,nem az alap természetedet része,különben már férjnél lennél.

50es-60as lottónyertes gavallérok biztosan a tenyerükön hordoznának egy fitnesz modell testű 28as nőt.

2012. szept. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
sztem az rossz megfogalmazás hogy "van még olyan férfi aki tényleg a tenyerén képes hordozni a nőt?" ahogy "ma 00:38" írta, egy idő után a nő részéről az átcsap egyre nagyobb kisajátításba, mert megszokod hogy a tenyéren hordozás alap, és alább nem adod. jobb egy kis szabadság a kapcsolatba, sok figyelem és megértés de szabadság is, a tenyéren hordozásból az lesz hogy a férfi egyszerűen megun, vagy a nő válik elviselhetetlenné és emiatt lép le a férfi.
2012. szept. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy nem jó helyen keresed őket.Sok múlik azon is,hogy hol vagy,biztos vagyok benne,hogy több rendesebb férfit találnál falun vagy kisvárosban mint mondjuk Budapesten.Aki ott nőtt föl az már gyermek kora óta azt látta ami ott van,emberekből sincs hiány,ömlenek mindenhonnan.A neveltetésen is sok múlik és azon is,hogy ki milyen családból származik.


Ne érts félre,az erkölcs és a régi értékek már vidéken is kiveszőben vannak,a fogyasztói társadalom már megérintett mindent(és amit megérintett meg is rontotta).De azért vannak még régi vágású úriemberek.


Ez a fogyasztói társadalom,ezt látod a tévében meg ez ömlik mindenhonnan. Instant öröm,kényeztesd magad,ha látsz jobbat válts gondolkodás nélkül.Mert Te megérdemled.

A lányok az agyoncicomázott üresfejű szépfiúkra buknak,pont abban a korban mikor a fiatal elme még fogékony,így a jólelkű fiúk is azon kezdenek mesterkedni hogyan utánozhatnák a szívtelen pávákat,hiszen ott a jutalom,tegyük be mindenhová hiszen nem kopik,nem szappan.A nők meg csodálkoznak,hogy 30 után meg olyanokat nem találnak amilyenre akkor szükségük lenne.Mert kicsináltátok őket,akit pedig nem sikerült azt azért,mert megtalálta hasonszőrű párját,vagy pedig azért,mert megundorodott az egésztől és inkább a magányt választotta,de ők már kissé antiszociálisak.Egy 30 akárhány éves pedig már nem fog változni,inkább talál olyat aki elfogadja olyannak amilyen.


A másik része a dolognak az,hogy mindenki csak bele akar ugrani a jóba.Ha van egy lóvés egyedülálló pasi,ő már alapból fennhordja az orrát,tudja,hogy jobb nálad,hogy ő dolgozott meg azért a pénzért nem pedig te,és nagyon jól tudja azt is,hogy azt a pénzt viheti máshova,amikor csak akarja.De teljesen más a helyzet ha egy pár ketten együtt felépít egy életet,együtt élik meg a nehézségeket,lehet,hogy szegénységből indulnak,de közös erővel eljutnak valahová.Az olyan nő meg is érdemli,hogy a tenyerén hordozza a férje,mert ő nem csak a sült galambot várta és már bizonyította értékét


Ez az egész nagyon összetett dolog és attól tartok,hogy én is csak a tetejét kapirgálom.Sok múlik az intelligencián is.Ha valaki okos és sokat tud,könnyen megeshet,hogy ő más szemmel néz a világra,máshogy gondolkodik és lehet,hogy ez kicsit erős,de ő messzebb került az állati énjétől is,jobban kordában tudja tartani(nem mindenki persze,de nagyobb az esélye mint azok között,akiknek kisebb a perspektívája).Gondolok itt arra,hogy egy kevésbé értelmes férfi csak a saját kielégülését keresi az ágyban,az aktus az ő életének és vágyainak beteljesedése,mi többet kívánhat(+sör+haverok,az élet szebb sem lehetne már ugye?)?Megint másnak lehet,hogy az egész csak egy eszköz,hogy boldoggá tehesse a párját,hogy közelebb kerüljön hozzá,hogy együtt éljenek át valami szépet és,hogy fokozza összetartozás érzését.


Tudom,hogy ez az egész zavaros,csak gondoltam megosztom mi jár a fejemben...

2012. szept. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó kb. leírta a lényeget:)
2012. szept. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!