Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csókolóztatok először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszkó1 kérdése:

Mikor csókolóztatok először?

Figyelt kérdés

Mikortól ciki, ha még nem volt meg?

Mikortól ciki, ha még nem volt barátom?


2012. szept. 13. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

17 évesen volt az első csók.

Ez nem az hogy ciki-e vagy sem, egyszerűen még nem volt vagy volt, nincs azon semmi szégyenli azon hogy még nem csókolóztál vagy h nem volt még barátod...

Ezeket a "ciki" dolgokat a kis hülye 13-14 évesek találják ki, utána a közép iskolában már tök leszarják h csókolóztál-e már vagy nem, ott már felnőttebben az emberek.

2012. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is tudom annak számít-e,kb 8 éves voltam, az egyik szomszéd lány nagyon tetszett nekem,mindíg együtt játszottunk,egyik nap rossz lehetett,mert a szülei nem engedték ki a kerítésen kívülre,és mondta,hogy vigyem oda neki azt az almát,amit meglátott,és ad érte egy csókot,és végül is kaptam.

Hát,akkor ciki,ha annak érzed.De leszbi gyanús,ha 20 évesen se volt még pasid.

2012. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 évesen.

Semmikor se ciki, mindennek eljön az ideje. :D

2012. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13:$ és azóta is vele vagyok

18/L

2012. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 évesen. Amúgy kinek mi köze hozzá? Maximum nem híreszteled, én se arról beszélek minden idegennel hogy kivel mit hol hogyan.:D
2012. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!