Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

sziasztok! Az a helyzet h nem is volt még barátom ( de most nem ecélból írok) csak a fiúk nem vesznek észre, és kicsit önbizalom hiányom van. Válig ér a hajam sose volt vmi hosszú, de ha elképzelem magamat gyönyörű hosszú hajjal, akkor nagyon szépen néznék ki szerintem! :) Csak lassan nő, törik is és vágni kellett..most növesztem de kb 3 év mire megnő olyanra amit szeretnék..és úgy érzem hogy amíg nem nő meg a hajam nem lesz fiúm , mert nem leszek elég szép, így olyan semmilyen vagyok..úgy érzem hogy hosszú hajjal észrevennének.. mert tudom hogy sokat dobhat a megjelenésen..

16L


2012. szept. 13. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
meg is válaszoltad magadnak...
2012. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
képet, így nehéz
2012. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2012. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hamarabb is megnő :) a töredezés nem sokat számít és pl ricinusolaj, melegollós vágás, vagy ha nem használsz káros samponokat ezek mind segítenek :) de ha már vállig ér az teljesen jó :) az már hosszúnak számit ^^ 20/f (nekem sincs barátom amúgy :D ha mégis szívesen ismerkednél, akkor beszélhetünk :)) )
2012. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TOMAtm ***** válasza:
79%

festesd be valami feltűnőbb színre.viselj feltűnőbb színü ruhákat,sminkelheted is magad.

nem vesznek észre?ja hát mert egy szürkét a szürke alapon elég nehéz észrevenni.legyél vörös meg a ruhád is csupa vörös pl.vagy arany ha a szőke jobban áll.az egész csak tálalás kérdése.

2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet priviben :)? Lehet csak nem jó emberek között vagy. 19/F
2012. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretni fog, akkor nem a hajadért fog, és el fog fogadni úgy ahogy vagy.
2012. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

küldj egy képet nekem:)

csak mert ha azt hiszed, hogyí csak hosszú hajjal leszel szép, akkor tényleg csak akkor lesz barátod...

17/lány

2012. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! szőkés barna a hajam, nem szeretném festeni, mert tudom hogy káros. a kérdést nem ismerkedés céljából írtam ki és nem szeretnék képet küldeni..:)
2012. szept. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!