Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játssza a naív buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játssza a naív buta bunkó lányt?

Figyelt kérdés

Nem akartam a főoldalra kiírni így, de van egy lány akivel volt egy randim amin teljesen normálisnak tűnt.


Utána nagyon agresszíven elküldött, és egy hétig hozzám sem szólt.


Most elkezdtünk beszélni facebookon és szó szerint játssza a hülye "p.csát" mintha szándékosan tettetné magát hülyének azért, hogy lesimítsa a konfliktusokat.


Ez valami párzási reakció?


2012. szept. 13. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős a csaj?
2012. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20, szóval furcsa.
2012. szept. 13. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikusan te vagy az unaloműző és egonövelő srác a kislánynál!

Biztosan most dobták ki és ez rosszul esett neki és pont kapóra jöttél, hogy majd a saját szennyesét beléd törli! Csak a megtört egoját akarja fényezni veled, amit a szakítás után elszenvedett!

Most unatkozik és próbál még egy kicsit húzni az egoján! Hagyd a fracnba! Ez a lány csak játszik veled!

2012. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akar rosszat, én sem. Barátja van... szereti... csoda, hogy szóba áll velem.
2012. szept. 13. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor a 2-es eset!

Régóta van együtt a barátjával és jól esik neki, ha kicsit hajtasz utána! Régen nem randizott és most kapóra jöttél egy kis játékra! Ha ez sem akkor csak szimplán fogyi szegény és nem tudja, mit akar! De szerintem csak hülyít!

2012. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamóca.. ***** válasza:

nem tudom ez más nőknél hogy van, de én buta leszek amellett a srác mellett aki tetszik, rendszeresen :D

alapvetően viszonylag talpraesettnek gondolom magam, és már nem először veszem észre, hogy cuki hangon kérem a párom hogy csavarozza fel a polcot, meg tegyen vírusírtót a gépemre. mintha olyan szerencsétlen lennék hogy ne tudnám megcsinálni...

olyan is volt, hogy megkérdeztem reflexből olyat, amire tudtam a választ.. bár az be is jött, ő csillogtatta tudását, elkápráztatott engem, és mindenki boldog volt:)


lehet a leányzó is ilyesmit él meg

2012. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!