Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik ezen az oldalon regisztrálva vannak és látják, tényleg csúnya vagyok és kövér?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt mondják nekem a suliban, csak mert az osztály tele van anorexiás pics@kkal és mindig azt kapom, hogy egy dagadt disznó vagyok. Csináltam pár képet ha megnéztétek leírnátok valóban olyan vagyok? Én már nem tudom mit gondoljak, ha szép lennék sem tudnám már annak látni magam. :(


[link]


[link]


2012. szept. 14. 02:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy kövér. Nekem átlagosnak tűnsz alkatilag meg szépség szempontjából is. Biztos van akinek tetszel meg olyan is akinek nem, de nem vagy csúnya.
2012. szept. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Tök helyes és aranyos csaj vagy, miről beszélsz? ? ?

Nem kell foglalkozni a kis anorexiás plázak.urvákkal.


Csúnya pl ő: [link]


Kövér meg pl ő: [link]


Válasz a kérdésre: Hol vagy te kövér és csúnya? SEHOL!!!!!!!

Aki mást állít haljon éhen, és ámen :)

2012. szept. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ez a kettő valóban ugyan az a lány? Az első soványabb!!
2012. szept. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
3.-nak, mert a 2.-on hosszú ruhában állok, amin keresztül nem látszik milyen az alakom. Igen, 100%, hogy én vagyok, ilyet ne is kérdezzetek, kérlek, én vagyok a képeken eskü! :)
2012. szept. 14. 03:08
 5/35 anonim ***** válasza:
nem vagy egyik se, olyan átlagos. de ha változtatni akarsz akkor szerintem próbálj egészséges kajákat enni:)
2012. szept. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ja és szard le őket, hozzá se szólj meg rájuk se nézz ez idegesíteni fogja őket xD
2012. szept. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Inkább nőiesen telt.
2012. szept. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Az álszent kérdésed miatt megérdemelnéd, hogy pirosra verjem az amúgy egyáltalán nem kövér popsidat!!
2012. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

HAHAHAHAHAHAAA ez micsoda kérdés, te lány. Az én szememben te nem is lány vagy hanem NŐ. Nagy betűvel. Az a fajta akivel nem csak szexelnék - azonnal ;) - hanem meg is akarnék jelenni bárhol, hogy irigyeljenek a FÉRFIAK. Nem a kisfiúk, akik az osztályodba járnak hanem azok, akik már tudják, hogy mitől Nő a Nő.

Semmi aggódni valód nincs, viszont van sok olyan ember körülötted aki irigyel. Te az vagy aki után odafordulnak az utcán és megnézik.

Ne is válaszolj az ilyen beszólásokra csak egyszerűen mosolyogj vissza és jussak eszedbe, hogy mit írtam.

2012. szept. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Hol vagy te kövér? Jól nézel ki:)
2012. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!