Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 12/L többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 12/L többi lent

Figyelt kérdés
A nyáron volt egy tábor. Kb a fél osztály ott volt. Köztük egy fiú is. Rengetegett beszéltem vele és sokatnevettünk. Többet beszélgettem vele egy hét alatt mint egész évben!! (Igaz nem voltak ott az őrült barátai) Most, még mindig tetszik és azt is megtudtam, hogy ő is bír engem. (ha valaki akarja tudni hogy hogy tudtam meg akkor majd leírom) A lényeg hogy én nem szeretnék többet csak beszélgetni és nevetni vee mert még azért a többi korai lenne úgy érzem. Kérlek segítsetek mit csináljak? Ha valamit nem értetek elmagyarázom csak kérdezzetek! Köszi
2012. szept. 14. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt se szeretném hogy mindenki rajtunk beszélne a hátunk mögött........ :(
2012. szept. 14. 09:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki így ahogy itt leírtad,hogy jól érzed magad vele stb.,de bármi más még korai lenne!!!
2012. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért mondta, hogy többet akarna?
2012. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: mindenképpen fognak rólatok beszélni - ilyenek az emberek. De ne törődj vele, legyen egy értékes barátságod, vagy később talán szerelmed. Sok sikert!
2012. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy többet akarna csak hogy én azért nem szeretnék 12 évesen még csókolózni se, de nem szeretném elengedni...
2012. szept. 14. 10:02
 6/6 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy az osztályban nincs (legalábbis nem tudokróla) ilyen oda-vissza szerelem és nem akarom hogy én legyek az első, mert akkor jön a sok kérdés Már csókolóztatok?, Mit szeret benned? hogy jötettek össze?....stb ezektől A kérdésektől kiborulnék az biztos
2012. szept. 14. 10:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!