Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pasit szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék pasit szerezni csak szexre?

Figyelt kérdés
Elegem van a kapcsolatokból mert mindegyik csak átver.. szeretnék 1 laza kapcsolatot ami ilyen néhai összejárásból állna és semmi érzelem. hogy viselkedjek a fiúkkal hogy tudtukra hozzam hogy csak ezt akarom? 17/L
2012. szept. 14. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem most pont áll, félórán belül ott vagyok! Hová menjek?
2012. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is találhatsz,de csak óvatosan..
2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

itt nem szeretnék..

budapest.

2012. szept. 14. 17:20
 15/20 anonim ***** válasza:
Na én meg a budapesti Adonisz vagyok,nagy hancúrléccel,és nincs bnőm.Mikor menjek?:D
2012. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor hol szeretnél?
2012. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Most mitől lenne valaki ribi, ha akar magának egy szexelős cimbit? Basszus, a 21. században élünk! Szerintem meg pont hogy az a normális gondolkodás, hogyha nem akarok komoly kapcsolatot, akkor előre tisztázva a szabályokat keresek valakit, akivel közös megegyezés alapján összejárunk szexelni. Így senki se hülyít senkit, mindenki profitál, mindenki megkapja, amit elvár. Ne hallgass a lúzerekre kérdező, csak azért ribiznek, mert tudják, hogy nekik sose lesz szexhavernőjük, ahhoz túl rondák meg szerencsétlenek. Aztán ha találsz valakit, aki komolyabban érdekel, felszámolod a szexkapcsolatot. Minden egészséges embernek szüksége van szexre, gyengédségre. Egyébként baromi könnyű dolgod van ez ügyben nőként: keress egy szimpatikus pasit a környezetedben, aki iránt persze vonzódsz is, és mondd el neki, mit szeretnél. Tuti, hogy nem mond nemet.


26 N

2012. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Már a kocsiban ülök, és telóról írok neked, melyik kerületben vagy?
2012. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17. és ha az lenne a 21. században a trendi h a kútba ugranak az emberek, akkor arra is bólogatnál h igen, miért ne, ha mindenki azt csinálja?

26 évesen elég buta libuska vagy (bocs, de te is kb. hasonló stílusban nyomtad a szövegedet, véleményed, itt szóval én is megtehetem). ennyire nem látsz tovább az orrodnál h ennek a dolognak mennyi hátulütője lehet? most kezdjem el sorolni? pl. a lány már nem fogja akarni, mert talál mást, a fiú meg akarná tovább, ebből nagy gondok lehetnek. de az is lehet h a lány akarná még, a fiú nem, és emiatt a lány kerül nagyon rossz helyzetbe. a többit úgyse sorolom, úgyse fognád fel.

2012. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy ismeretlenül véleményeztél. Ha valaki szexkapcsolatot indít, az persze felelősséggel jár és tényleg van egy olyan hátulütője, hogy az egyik többet akarhat. De intelligens ember ezt is megoldja: tisztázza a másikkal, hogyan tovább. Ha a másik továbbra sem táplál érzelmeket, el kell búcsúzni, ilyen egyszerű. Még mindig nem látom be, miért gondolja 1-2 álszent, hogy ez az ördögtől való lenne. Még egyszer hangsúlyozom: hacsak nem defektes valaki, a szexre igénye van, legyen akár férfi, akár nő. Aki pedig a szentszöveget nyomatja, hogy ez elítélendő és rossz dolog, az szexuálisan baromi frusztrált lehet. Neked is azt ajánlom, hogy a véleményem szőrszálhasogatása helyett inkább menj és dug egyet. Ha pedig nincs kivel, keress és ne itt tépd a szád.
2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!