Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 fiúbarátom van, mindkettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiúbarátom van, mindkettő többet érez. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

...én nem tudom viszonozni, és ezt ők tudják is, mivel másfél éves kapcsolatom van. Mégis mindig próbálkoznak, és próbálnak nem csak barátilag közeledni felém. Nagyon szeretem őket, és nem akarom, hogy tönkremenjen a barátságunk, mert igazából ők az egyetlen barátaim. A párom is egyre féltékenyebb és dühösebb rájuk. Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg?

L.17


2011. jan. 7. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
hármas bukkake party a megoldás
2011. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Így kezdődik egy gangbang :D
2011. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még nem voltam még ilyen helyzetben,de ha esetleg megprobálnád velük megbeszelni ezt, hogy csak barátként veszed őket és tartsák magukat ehez, mert nem szeretnéd ha tönkre menne a barátságotok és te a párodat szereted
2011. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha szereted a mostani párod, a barátaidnak megmondod, hogy semmi esélyük, és ilyen téren hagyjanak téged békén!

Ha nem értenek a szóból, akkor tudhatod hogy mégsem olyan jó barátok, csak arra megy ki a játék, hogy "meghódítsák a szíved". Ezek nem barátok hidd el nekem!

17/F

2011. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most esem át ilyen helyzeten, hogy a (legjobb) lánybarátomba beleszerelmesedtem, ezt el is mondtam neki, ő megértett, én nem teszek többet, mint szép lassan megpróbálok lecsillapodni.


Ha az ember többet akar, akkor - ha alapjában megértené is- nem fogja elfogadni a visszautasítást. Mindig megfordul a fejemben az a kérdés, hogy érdemes-e eldobni a barátot a szerelemért vagy a szerelmet a barátért. A válasz csak nézőpont kérdése, de ha már így éreznek irántad, akkor a szerelmedet tartsd meg, a hódolóidtól viszont próbálj valamilyen távolságot tartani.

2011. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

már beszéltem velük, de a helyzet csak fokozódik. majd lesz valami, most tényleg kicsit távolságtartó vagyok velük, de azt is elmondtam nekik, miért.

2011. jan. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!