Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek sok lány barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek sok lány barátotok van? Mennyire jó barátok?

Figyelt kérdés
Miket beszéltek meg velük?Mennyire fontosak?
2012. szept. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak. Sok mindent megbeszélek velük. Részleteket nem teregetem ki. Van, aki fontos, van, aki kevésbé.
2012. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg haverom van,a fele csaj.Igazi baràt csak 1 van,ő csaj,vagyis àr nő.Hiàba hogy ellenkező neműek vagyunk, mégis jòl megértjük egymást.Régebben szerelmu kapcdlatot akart,csak nem mert bele kezdeni...De már nem is lehetne,férje is van,én meg jobban ismerem,mint akárki más.
2012. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
nekem is van pár lánybarátom.sőt azt hiszem a legjobb barátom is lány.gyönyörű,modellkedik különben,ismerem nagyon régóta nincs is neki más fiúbarátja csak én,mindenki csak meg akarja fektetni,szerencsére van olyan intelligens h ezt tudja is.egy fogorvos srác a barátja,már jó régóta együtt vannak,féltékeny is volt rám még az elején,nem is hiszi sztem a mai napig sem h köztünk sosem volt más csak barátság.napi szinten beszélünk,ha más nem írunk egymásnak fészen.sztem nincs ebben semmi rossz,néha jó valakinek kibeszélni mi bánt vagy ő mit tenne a helyemben egy egy helyzetben.
2012. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sose értettem hogy fiúnak miért kellenek lány barátok?! Ez kb olyan mint egy íncsiklandozó tortát üvegfal mögül nézni.


Lány barátom nincs, lány ismerőseim azok vannak akarva és akaratlanul is.

2012. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!