Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Jelenleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Jelenleg van ellenkező nemű barátotok? És ha igen, mit akartok tőle?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok,hogy most mégis kb. mennyien vannak,akik többet éreznek,egy ilyen kapcsoaltban, egyáltalán van olyan,h nem akartok többet barátságnál,h még a gondolat sem merül fel bennetek? Hogy van ez? Mert én eddig minden lány barátomnál eljátszottam a gondolattal...

kort és nemet is írjatok please!


2012. febr. 2. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
van pár lány haverom, akiket nem akarok megdugni, mert nem az eseteim. többi már ki volt próbálva.
2012. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van egy két fiú barátom. De csak úgy,hogy elötte már voltam beléjük szerelmes vagy ők belém. Mostmár így smemit _:D
2012. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van 4 lány barátom de egyiktől sem akarok semmit.31f
2012. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Macs1209 ***** válasza:

Van pár jó barátnőm, és egyiktől sem akarok semmit párkapcsolat/sex terén (1x mégis megtörtént, de az hosszú story).


31F

2012. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak fiú barátaim, de egyiküktől se szeretnék barátságnál többet. 24/L
2012. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok lány barátom van, de van egy barátnőm, tehát tőlük nem akarok semmit.
2012. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak lány barátaim, és barátkozni akarok velük.
2012. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van, ahogy sikerül ha átjön 21
2012. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van sok fiú barátom,de egyiktől se akarok semmit:)

14/l

2012. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!