Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha visszatart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha visszatart a külsőm?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szeretek bulizni, szórakozni, de nem sokszor járok el. Az ok pedig nem más, minthogy nem vagyok magammal megelégedve. Csúnyának tartom magam.

Amikor elmegyek bulizni mindig akad 1-1 fiú, aki belém botlik de még ez sem erősíti az önbizalmamat. Egyszerűen nem vagyok magammal megelégedve ezért nem szeretek emberek közé menni. Nagyon gátlásos vagyok, és ez csak akkor oldódik ha iszom. A gond az hogy akkor túlságosan is és úgymond "átesem a ló túloldalára". Nagyon durva dolgokat csináltam már, akárhányszor elmentem ide-oda (pl. egyik ismerősöm házibulijában a házigazda szüleinek az ágyában voltam egy sráccal, egyszer pedig egy discoban sztriptízeltem a DJ pultnál).

A legszörnyűbb meg az, hogy mivel nem nagyon járok el apukám azt hiszi tiszta jókislány vagyok. De nem akarom az lenni!

Szerintetek hogy győzzem le a gátlásaimat? Már teljesen kétségbe vagyok esve. Mindig innom kell, hogy jól érezzem magam. Az egyik múltkori bulin a discoig cipelt egy srác, annyira leittam magam már induláskor. Mit kellene tennem? Hogyan változtassak?


2012. szept. 14. 21:43
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez tetszik :D figy: a pasinak vagy neked van farkad ? ha a válasz: a pasinak ÉS CSAK a pasinak. akkor: hidd el ő jobban tudja h tetszel-e neki vagy sem. ne aggódj a külsőd miatt attól még a jellemeddel nincs probléma. ha meg vkinek nem tetszel akkor nem tetszel neki kit izgat :)
2012. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én ezt sosem értettem...

annyi sakkbajnok van, az átlag ember mégsem akar olyan okos lenni

olyan sok kiváló művész van, mégis sokakat ez nem motivál

de az a sok csinibaba a tévében elhiteti velünk, hogy csak a tökéletes külső számít


persze, én sem azt mondom, hogy nem örülnék, ha izmosabb lennék, vagy kockásabb lenne a hasam, de nálam ez nem egy olyan kardinális kérdés...


fogadd el magad, és legyél úgy boldog, vagy TÉNYLEG tegyél meg mindent azért, hogy csinosabb, sportosabb, szexibb legyél, ha úgy jobban éreznéd magad

2012. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

óóó már régóta kerestelek téged!


te vagy az aki nem is emlékszik hogy a discoban 8 pasi dugta meg egymás után. Közben meg mindegi csak nézett téged, a többi csaj meg a szádba dugdosta a pezsgős üveg száját, a végén már szánalmas volt h ilyen nő létezik. Ráadásul fogadtunk is h ááá annyira tuti nem részeg.

Aztán hazavittek.

2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! Itt az apád beszél! Remélem tudod h ezt holnap majd megbeszéljük de ugy h anyád ne tudja meg mert szívrohamot kapna.

Mostantól csak suli és otthon!

2012. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bssszus, mintha csak rólam lenne szó,csak én a te fiú vátlozatod vagyok! :D


Ritka okádéknak tartottam magamatam mindig is és bulizni is részegen bírok, de akkor aztán előjön minden elfojtott gátlásosságom, rámászok minden láynra és, aki hagyja magát azzal lesz valami, bár eddig csak smárolásig jutottam. De ahhoz képest mekkora ocsmadék vagyok, nálam már ez is kész csoda. :D

2012. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lol Fail!!! Rondának és gátlásosnak tartod magad, de azért dugsz egy sráccal és sztriptízelsz a DJ pulton. Elárulom hogy egy ronda és gátlásos lány nem csinál ilyet.
2012. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!