Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves Fiúk.! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves Fiúk.! Melyik lánnyal akartok valamit? Többi lent

Figyelt kérdés

Sok fiú a r.biknek beszólogat, taperolja stb...Normális lányokkal aranyos.(Ez a helyzet velem is...Nem tudom hogy mit akarhat, mert néha édes, de lehet hogy csak haverként bír...)

szóval a kérdés..

a r.bikkel csak szórakoztok, vagy mi?


15/L


2012. szept. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A ribiket max megdugni akarjuk... A "normális" lányok érdekelnek. Velük akarunk kapcsolatot.
2012. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor mégis miért a ribikkel foglalkoztok? és nem veszitek észre hogy ez nekünk milyen ki*aszottul fáj?
2012. szept. 14. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, rohadtul nem vesszük észre!

ha tetszem neked, akkor mondjad!

ha hiányzom, szólj!

ha valami zavar, EMELD FEL A HANGOD!


ha egy srác ezek után is ugyanúgy viselkedik, akkor annak semmit sem számítasz... de ha odafigyel rád, és esetleg megváltozik, akkor nagyon vigyázz rá, mert okkal teszi

2012. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha én utalok és biztosan tudja hogy bejön nekem, és még mindig nem tesz semmit, akkor mi van? de közbe még folytatja a h kedvesvelem...
2012. szept. 14. 22:03
 5/6 anonim válasza:
a fiúkat senki sem érti.. szerintem ne is próbálkozz vele.. nehéz eset az összes.. nem tudják eldönteni h mit akarnak, egyik napa aranyos, kedves, jófej, másnap meg bunkó.. és akk így döntsd el h ez most mi.. hát kössz.. ismerős érzés..
2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annak a fiúnak tetszel aki veled tölti a szabad idejét és nem pedig más lányokkal. :) Mindegy az, hogy az a másik lány milyen stílusú. Ha úgy érzed mással többet foglalkozik mint veled akkor (szerintem) az a másik lány nála a befutó.

16/F

2012. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!