Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért áll meg bennem az ütőér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll meg bennem az ütőér ha közeledek egy lány felé?

Figyelt kérdés
Virág nyelven, nincs olyan lány aki miatt elkezd verni gyorsan a szívem, mert amíg a kiszemelt a közelben van addig nem ver a szívem. Ha elhaladt akkor újra 130/90. Hogy legyek oldott szép lányok közelében?

2012. szept. 14. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kapjál be egy nyugtatót
2012. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hát nem is ver a szívem olyankor akkor minek?
2012. szept. 14. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor egy izgatót
2012. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És mi van, hogyha megáll melletted (pl. buszmegálló), akkor el sem indul többé a szíved?!

Én így látatlanban szívritmuszavarnak diagnosztizálom az esetedet.

2012. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak irónia akart lenni, akkor áll meg ha egyenesen felém közelít. Volt már olyan hogy megszólított valaki, ilyenkor 300al elkezd verni, majd 3-4 perc beszélgetés után lenyugszok.

Ha csak a közelembe áll akkor sem dobogtatja meg a szívem. Normál állapotban ver akkor is.

2012. szept. 14. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, azért, mert a Nagy Kígyó annyi vért von el a szervezetedből, hogy a szívednek már nem marad mit pumpálnia.


Amúgy gyakorlat teszi a mestert, beszélgess sokat szép lányokkal, és amikor már századszor is látod, hogy túlélted, akkor százegyedszer már nem fogsz cidrizni tőlük.

2012. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként azért van mert idegen neked a helyzet, izgulsz kész. De ezt javíthatod akár még meg is szüntetheted idővel, ha tudatosan állsz hozzá. Elébe mész ezen helyzeteknek és ráeszmélsz ura vagy testednek, az egész szituációnak. Nálam is pl volt olyan pl, lányokat nem mertem leszólítani, egyszerűen gombóc, szivverés..minden játszott. de tudatosan elébe mentem, leszólítottam lányokat beszélgettem velük...és eltünt, jó van hogy még mindíg jelen van de közel sem úgy és annyiszor mint előtte.
2012. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!