Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány hülyének tetteti magát, hogy számonkérhessen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel összejött egy véletlen randi, be volt rám indulva, de zavarban is volt a barátja miatt.


Most úgy veszem észre hülyének tetteti magát, hogy eljátszhassa, hogy ez nem randi volt csak úgy odapofátlankodtam. Nem tudom mi lehet a célja vele...


2012. szept. 14. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan játssza a naív pitsát.
2012. szept. 14. 13:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig egy rendkívül intelligens, érzékeny, értelmes lány.
2012. szept. 14. 13:04
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

ezaz! érzékeny és nem érzelmes :D nem ugyanaz előbbi aranyos de iszonyatosan irritáló 3 perc után :)

utóbbi jó dolog 1 bizonyos határig persze.

szard le nagy ívbe nem ő a világ közepe :)

2012. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki ezért eljátssza a h.lyét az szerintem az is:D
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!