Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarta, hogy taperoljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarta, hogy taperoljam le? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy szakkörre járok,sokat beszélgetünk,néha flörtölgetünk.A múltkor azt mondta,hogy nem érzi magát jól,mert fáj(fizikailag) a szíve.Én kérdeztem hogyhogy,mire azt válaszolta,hogy fáj és furcsán dobog,és azt mondaná,hogy tegyem rá a kezem dehát..itt kicsit behúzta hasát és kiemelte a melleit,meg mosolygott.(mert ugyebár a szíve a melle közelében van..) Én viccesen mondtam,hogy örömmel bármikor,de itt túl sokan vannak.Erre nevetett és mondta hogy jó.Azóta nem találkoztunk,de még mindig ezen gondolkozom.Azt akarta,hogy megfogjam a mellét,vagy legalábbis hozzáérjek?(tudom,hogy alapvetően bunkóság a tapizás) Mit csináljak ha legközelebb találkozunk? Mert ha megpróbálom lehet,hogy bunkó vadbaromnak néz,ha nem próbálom,akkor meg töketlennek.És ha netán igen,akkor tényleg csak érjek hozzá,vagy bátrabban is lehet? Mit gondoltok? 16/F(16/L)

A kérdés nem fake,a lány pedig nem r*banc,eddig 1 barátja volt,és még szűz.



2012. szept. 14. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Bejosz neki. Ez egy kis kacerkodas volt. Legkozelebb, ha szinte senki sem lat mondd azt neki "Hadd nezzem meg megrendetlenkedik a szived"

Tedd cicije koze a kezed, de ne fogd meg a cicijet es utana oleld meg.

2012. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt max. az lehetne a kérdés, hogy ezek után miért nem tetted meg?!

Egyébiránt a taperolás nem bunkóság, ha szinte kérik tőled! És akkor most válaszolhatnál itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__34..

2012. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a lány pedig nem r*banc,eddig 1 barátja volt,és még szűz"


Ez elképzelhetetlen


Egyébként azt akarta hogy tedd fel az asztalra és rakd meg jól

2012. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!