Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor éreztétek már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor éreztétek már azt, hogy nem vagytok elég jók?

Figyelt kérdés
Én mostanában nagyon ezt érzem mert egy olyan fiú tetszik nekem aki a party p*csákat szereti és én nagyon nem vagyok az.. és nagyon úgy érzem, hogy sosem leszek neki szép vagy jó csaj... :/ Ti milyen körülmények között éreztétek így magatokat?
2012. szept. 14. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
honnan tudod kiket szeretet? Ő fejével tudsz gondolkozni?
2012. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nem vagy egyedül én kb fél éve mióta volt egy szakitásom minden fiúnál azt érzem hogy nem vagyok neki elég jó, ő tök jól néz én meg csúnya vagyok.

Azota nem is volt kapcsolatom mert kezdeményezni se merek senkinél

2012. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Alacsony, vékony, ronda fiúnak érzem magamat mindig is. Ezért nem merek kezdeményezni lányoknál, de nálam biztos igaz is, hiszen, ha helyes lennék biztos kezdeményezett volna már egy lány nálam. Ez van, nem lehet mindenki kelendő. Kezdek beletörődni, de a szex az nagyon hiányzik. :D
2012. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem meg ha kezdett veled, az nem alaptalan, hacsaknem te erőltetted ki a kapcsolatot!
2012. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért tudom milyen lányok jönnek be neki mert láttam már az ex barátnőit és mostanában csak azt hallom a legjobb haverjától hogy milyen lányokat visz haza és csak egy estére el van velük azt kész.
2012. szept. 14. 23:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem járok ezzel a sráccal... :D
2012. szept. 14. 23:35
 7/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
3: v lehet az a baj h életunt, világfájdalmas és távolról sem érdekes emberke vagy..
2012. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem számolom:D
2012. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát egyik se vagyok szinte mindig röhögök és úgy ahogy sok ember bír és soha nem mondták még, hogy unalmas lennék úgyhogy éép, hogy a személyiségem az a mi tök helyén van ;)
2012. szept. 14. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:

"egy olyan fiú tetszik nekem aki a party p*csákat szereti "


Bármit is érzel,megérdemled a többi buta manipulált libával együtt

2012. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!