Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van ha nem kellek senkinek? Rámegyek a legrondábbakra is de semmi. Leszarnak.

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? Beletörődés?
2012. szept. 15. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
menj rá a még legrondábbakra is, meg akik már olyan elkeseredettek mint te
2012. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért? Mit vársz, mit csináljanak? Szerintem csak téves elképzeléseid vannak és "baltával cirógatnák meg a fejed" módon vagy irritálóan nyomulós.
2012. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok irritálóan nyomulós. inkább komótosan szeretek udvarolni nem lihegek az arcukba. Valamennyire kell nyomulni, ha nem csinálok semmit mi lesz? kopogtatnak majd vagy mi?
2012. szept. 15. 11:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a lányok megérzik, ha csak kényszerből udvarolsz nekik, mert "csak legyen már valaki". ezért nem kellesz senkihez.
2012. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem. miért más miért nyomul rájuk? nem azért hogy legyen valakijük? :D szánalmas női logika amit itt levezetsz.
2012. szept. 15. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb! Ha egyik se megy, akkor bele kell törődnöd. Sajnos a csúnya srácok a csúnya lányoknak se kellenek.
2012. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, más is azért nézelődik, hogy találjon magának párt. de te meg már azért nézelődsz, hogy "mindegy, hogy ki, csak legyen valaki, rányomulok a legrondábbakra, mert az úgysem kell senkinek, örüljön, hogy nekem kell". és egyetlen ember sem szeret "ha nincs ló, jó a szamár is" állapotban lenni. úgyhogy nem ez a logika a szánalmas, te is szarul éreznéd magad, ha egy olyan csajjal lennél, akinek amúgy tökre nem jössz be, meg rondának tart, csak kell neki valaki, ameddig nem talál jobbat, aztán ha talál, akkor otthagy.


te vagy a szánalmas a hisztiddel, amit itt levágsz :D

2012. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pénz kéne neked, egyből könnyebben menne a dolog. Amíg nincs pénzed, addig csajod sem lesz, törődj bele.
2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy csak azért kéne csaj hogy legyen...egy csaj kéne... és nem nagyon érdekel hogy néz ki..most komolyan én vagyok a szar? az emberek mindig mondogatják hogy a külső nem számít..nekem tényleg nem..és most én vagyok a szemét..hát röhej.. :D
2012. szept. 15. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, a lányok magukból kiindulva nem tudják elképzelni, h van akinek nem számít a külső :)
2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!