Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elviselni ha leszarn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni ha leszarnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány,beleszerettem,még adta is alám a lovat,én meg erre beindultam,és szinte mindent megtettem érte,seítettem,törődtem vele,az Ő boldogságát tartottam a legfontosabbank,nem nyomultam rá,még csak nem is tudja,hogy szerelmes vagyok belé,még nem mertem bevallani Neki. De nagyon jól megértettük egymást,és szép lassan alakult is volna a kapcsolat...


DE...most egy ideje rám se szarik,és nem mondta,h bármi baja lenne velem,ha találkozunk,kedves,de valahogy mégis elkezdett leszarni:/ Miért csinálja ezt? Olyan jóban voltunk előtte. Most azt veszem észre magamon,hogy én is kezdem leszarni Őt,pedig szeretem,de kényszerből inkább nem megyek már annyit oda hozzá,hogy ne bántsam meg,mert azt érzem rajta,hogy már nem érdeklem...olyan rossz ez...mit kéne tennem? Én vágyom rá,és Ő is érez irántam valamit,az biztos


2012. febr. 7. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
"még nem mertem bevallani Neki." szerintem ezért, megunta ő is a várakozást és kiábrándult
2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát istenem próbálkozz óvatosan,

amúgy én is ilyen helyzetbe vagyok. illetve most már ott hogy mintha már elfogadta volna hogy nem jön be nekem xdxd.

aztán lehet tök rosszul veszem a jeleket, de lépni nemám lépnék..

egy csajok terén szintén balf.sz srác :D

18f

2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
dtto
2012. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 2 másodperc lenne pedig kimondani.
2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!