Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Miért nem tudom kiverni a fejemből ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Még soha nem éreztem ilyesmit, igazából nem is tudom hová tenni ezt az egészet. Voltak barátnőim, nem mondom hogy nem volt köztünk szerelem, de ez valami egész más. olyan érzés mintha valaki várna rám, fogalamam sincs hogy kicsoda, ez benne a legfurcsább. Érzem hogy szüksége van rám. Sokat szoktam bringázni, és múltkor láttam hogy ott teker mellettem, de mire odanéztem nem láttam semmit. Sajnos az arcát nem láttam.
2012. szept. 15. 15:44
 1/1 gelazso ***** válasza:

ne sértödj meg de ez az önámítás elörehaladott állapota.

térj vissza a földre és légy nyitott,spontán és vicces.

2012. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!