Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha foglalkozik velem érdeklődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha foglalkozik velem érdeklődik? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal elmentem meginni egy sört és az lett a vége, hogy megnéztünk egy filmet egymás mellett fekve az ágyban, de amúgy semmi nem történt, talán történt volna, ha hagyja, hogy ott aludjak.


Utána egy hétig rám se nézett, hozzám se szólt, sőt el is küldött.


Most írtam neki a facebookon hogy mi ez erre nekiállt itt nekem panaszkodni hogy hogy képzeltem hogy én feljövök, meg ott oda lefekszem meg minden, meg ez megaz. Szóval számonkért olyan dolog miatt ami akkor ott őt nem zavarta!! Ez biztos!!


Nos én már rég elfelejtettem volna ezt a lányt, de most olyan energiákat mozgatott meg, hogy idő kell, mire feldolgozom, szándékosan csinálja?


2012. szept. 15. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Ez a lány bolond! Ismerem a fajtáját sajnos! MENEKÜLJ!!!!!!!
2012. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
LOL ilyenek vagyunk mi nők érthetetlenek. am lehet csak van egy másik srác, aki tetszik neki vagy szerelmes volt belé és nem tudja elengedni. vagy mondtál neki valamit amivel megbántottad akkor este. nincs több 5letem
2012. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 (Z) ***** válasza:
Lehet bolondnak is nevezni egy ilyen lányt, s nincs is messze az igazságtól, de ennél azért összetettebb a helyzet! Egyszerűen kipróbált, s megbuktálmár a filmnézésnél. Ennyi, vegyél Neki virágot, s felejsd el! :)
2013. jan. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!